Voorlopige deelnemerslijst Herfstwedstrijd zondag 12 november 2017

1. Aspiranten t/m 10 jr
aantal baan bondsnr naam vereniging plaats
1 2A 166612 Roos Gosens Zwartmikkers Middelbeers
2 2B 167422 Tygo Kruit Alliance d'Amitié Ulvenhout
3 2C 170552 Joey Plaizier Alliance d'Amitié Ulvenhout
4 2D 170552 Adeline Putman Nimrod Etten-Leur
5 3A 171521 Kimi Op de Weegh Alliance d'Amitié Ulvenhout
6 3B 100097 Marit van Andel St. Sebastiaan Oosterhout
7 3C 171355 Laura Wisse Vriendenkring Rijen
2. Aspiranten 11/12 jr
aantal baan bondsnr naam vereniging plaats
8 3D 167687 Niels van Erk Alliance d'Amitié Ulvenhout
9 4A 169495 Amy Tarling Alliance d'Amitié Ulvenhout
10 4B 166782 Bas van den Broek Nimrod Etten-Leur
11 4C 167635 Kas Slaghekke Alliance d'Amitié Ulvenhout
12 4D 11101 Fabiano Werneri E.W.E. Zundert
13 5A 168588 David Kemperman Zwartmikkers Middelbeers
14 5B 170435 Niko Havermans E.W.E. Zundert
15 5C 168035 Christian van Haperen Alliance d'Amitié Ulvenhout
16 6A 171520 Koen Nonnekes Alliance d'Amitié Ulvenhout
2. Aspiranten Compound 11/12 jr
bondsnr naam vereniging plaats
17 6B 167832 Kayleigh van der Wal Alliance d'Amitié Ulvenhout
18 6C 169081 Kimi Geboers Rozenjacht door Zee Hoogeloon
3. Cadet 13/14 jr
aantal baan bondsnr naam vereniging plaats
19 7A 167568 Menno Rommers L'Union Fait La  Force Roosendaal
20 7B 154472 Robert Rommens Concordia Florebith Oudenbosch
21 7C 168195 Erik Visser Nimrod Etten-Leur
22 7D 169104 Vera Minkenberg Vriendenkring Rijen
23 8A 167309 Anne Kruiswijk Alliance d'Amitié Ulvenhout
24 8B 168515 Fenna Bogaard Nimrod Etten-Leur
25 8C  168602 Sanne van Dongen Vriendenkring Rijen
26 9A 170416 Sem Nous E.W.E. Zundert
27 9B 168732 Stijn de Vries Nimrod Etten-Leur
28 9C 167343 Floor van den Brande Nimrod Etten-Leur
29 9D 777777 Maarten Delien Zwartmikkers Middelbeers
30 10A 169987 Berry  de Wit Nimrod Etten-Leur
31 10B 163903 Jan van Dorst Alliance d'Amitié Ulvenhout
32 10C 164473 Niels Elst Concordia Florebith Oudenbosch
33 10D 171596 Dani Ermen Nimrod Etten-Leur
34 11A 164567 Zeno Diepstaraten St. Sebastiaan Goirle
35 11B 10095 Noa Parmaksiz Alliance d'Amitié Ulvenhout
36 11C 170134 Lisa Römgens Alliance d'Amitié Ulvenhout
37 12A 171516 Jordi Kuijlaars Alliance d'Amitié Ulvenhout
Cadet Recurve 15-16 jr
baan bondsnr naam vereniging plaats
38 12B 163881 Tara de Jong Nimrod Etten-Leur
39 12C 163924 Stephan Landzaat De Meierijers Berkel-Enschot
40 12D 165528 Coen Beemer Nimrod Etten-Leur
41 13A 170756 Ivana Jongeneelen Nimrod Etten-Leur
42 13B 160940 Ronald Gijsen Nimrod Etten-Leur
43 13C 169540 Eline de Groot Alliance d'Amitié Ulvenhout
44 13D 171229 Jeroen Frieling Rozenjacht door Zee Hoogeloon
45 14A 10096 Stan Lemmens Rozenjacht door Zee Hoogeloon
46 14B 161888 Bryan Voskamp Odysseus Dordrecht
5. Junioren 17-20 jr
aantal baan bondsnr naam vereniging plaats
47 14C 159118 Meindert Kempe Alliance d'Amitié Ulvenhout
48 15A 163347 Rebecca Gobbens Nimrod Etten-Leur
49 15B 165958 Mathijs de Jong E.W.E. Zundert
10. Cadet Hout/BB 13/16 jr
aantal baan bondsnr naam vereniging plaats
50 15C 164848 Melle Spanjers Zwartmikkers Middelbeers
51 15D 164753 Dakota van Deelen Nimrod Etten-Leur

Uitnodiging Herfstwedstrijd


Tussenstand Jeugd Regio Competitie 2017



Wedstrijden in Ulvenhout




Terug naar boven