Voorlopige deelnemerslijst 900 Ronde Ulvenhout zondag 29 april 2018

4 plaatsen vrij op de lange afstand

Hier aanmelden voor de reservelijst

  Naam Vereniging Plaats Klasse aangepast Afstand
1 Merline van den Berg HBS Almere Almere CDJ CJ Korte
2 Roos BruŽl Schutterij Ravenstein Kloetinge CDJ CJ Korte
3 Kimi Geboers Rozenjacht Recht Door Zee  Hoogeloon CHJ CJ Korte
4 Bert Geboers Rozenjacht Recht Door Zee  Hoogeloon CHD Deb Korte
5 Anneke Meijer Alliance d'Amitié Ulvenhout RDD Deb Korte
6 Tim Bruijns AHV Centaur Amersfoort RHD Deb Korte
7 Marcel Wagemakers Alliance d'Amitié Ulvenhout RHD Deb Korte
8 Menno Roseboom Alliance d'Amitié Ulvenhout RHD Deb Korte
9 Willy Hellemans KJSS Rumst RHD Deb Korte
10 Patrick Jacobs XAT Wuustwezel RHD Deb Korte
11 Roos Gosens Zwartmikkers Middelbeers RDJ RDJ Korte
12 Eline de Groot Alliance d'Amitié Ulvenhout RDJ RDJ Korte
13 Sem BruŽl Schutterij Ravenstein Kloetinge RDJ RDJ Korte
14 Kimi op de Weegh Alliance d'Amitié Ulvenhout RHJ RHJ Korte
15 Niels van Erk Alliance d'Amitié Ulvenhout RHJ RHJ Korte
16 Koen Nonnekes Alliance d'Amitié Ulvenhout RHJ RHJ Korte
17 Davy de Wilde Nimrod Etten-Leur RHJ RHJ Korte
18 Jonas Jacobs XAT Wuustwezel RHJ RHJ Korte
19 Maarten Delien Zwartmikkers Middelbeers RHJ RHJ Korte
20 Melle Spanjers Zwartmikkers Middelbeers RHJ RHJ Korte
21 Ylona Lindenberg UNO Borsele CDM CM Lange
22 Coen van den Berg ASV Prins Willem Alexander Hulshorst CHM CM Lange
23 Jacques Naring Fredrik Hendrik Delft CHM CM Lange
24 Hedwig Roest Gr. Jacoba van Beieren Gouda CHM CM Lange
25 Guus Zebregs Meierijers Berkel-Enschot CHM CM Lange
26 Wim van Zundert Oude Doelen Roosendaal CHM CM Lange
27 Adrie Oomen Oude Doelen Roosendaal CHM CM Lange
28 Henrie van Dun Recht door zee  Gemonde CHM CM Lange
29 Leo Korstanje Schutterij Ravenstein Kloetinge CHM CM Lange
30 Jim de Haan Schutterij Ravenstein Kloetinge CHM CM Lange
31 Mon Meeusen XAT Wuustwezel CHM CM Lange
32 Mark Gort Oude Doelen Roosendaal CHM CM Lange
33 Joost Verlouw Concoedia Florebith Oudenbosch CHS CS Lange
34 Natascha BruŽl Schutterij Ravenstein Kloetinge CDS CS Lange
35 Jos Leertouwer ARC Rotterdam CHS CS Lange
36 Patrick de Visser Gr. Jacoba van Beieren Gouda CHS CS Lange
37 Frederic Simons Heideschutters Kalmthout CHS CS Lange
38 Daniel van heijden Oude Doelen Roosendaal CHS CS Lange
39 Jack Strijbos Oude Doelen Roosendaal CHS CS Lange
40 René van der Voort Schutterij Ravenstein Kloetinge CHS CS Lange
41 Jan-Willem BruŽl Schutterij Ravenstein Kloetinge CHS CS Lange
42 Joan Koole Schutterij Ravenstein Kloetinge CHS CS Lange
43 Amy van Loon Vriendenkring Rijen CDS CS Lange
44 Jurgen Beerlandt XAT Wuustwezel CHS CS Lange
45 Jan Adriaenssens XAT Wuustwezel CHS CS Lange
46 Jorg Van Immerseel XAT Wuustwezel CHS CS Lange
47 Humphrey Scholten Schutterij Ravenstein Kloetinge CHS CS Lange
48 Nick Luijendijk ARC Rotterdam CHS CS Lange
49 Patrick Pennings Rozen van Oranje Heeze CHS CS Lange
50 Frits Boskma Schutz von Rode Herzogenrath CHV CV Lange
51 Leo Meijer Schutz von Rode Herzogenrath CHV CV Lange
52 Rita Audenaert SBM Melsele CDV CV Lange
53 Harry Koot Alliance d'Amitié Ulvenhout CHV CV Lange
54 Ton van Gestel Alliance d'Amitié Ulvenhout CHV CV Lange
55 Bert de Jong Alliance d'Amitié Ulvenhout CHV CV Lange
56 Theo Polderman Fredrik Hendrik Delft CHV CV Lange
57 Piet Snel Gr. Jacoba van Beieren Gouda CHV CV Lange
58 Wil Frankhuisen Schutterij Ravenstein Kloetinge CHV CV Lange
59 Jaap Rentmeester UNO Borsele CHV CV Lange
60 Ad van Vught St Sebastiaan Goirle CHV CV Lange
61 Anne Kruijswijk Alliance d'Amitié Ulvenhout RDJ RDJ Lange
62 Jennifer Pols Fredrik Hendrik Delft RDJ RDJ Lange
63 Eva de Smet Heideschutters Kalmthout RDJ RDJ Lange
64 Hanne Burggraeve Heideschutters Kalmthout RDJ RDJ Lange
65 Sarah Truyen  KJSS Rumst RDJ RDJ Lange
66 Julie Hellemans KJSS Rumst RDJ RDJ Lange
67 Aycko De Smedt KJSS Rumst RDJ RDJ Lange
68 Laura Willaert KJSS Rumst RDJ RDJ Lange
69 Rani Van den Bulck KJSS Rumst RDJ RDJ Lange
70 Liesbeth Kruijswijk Alliance d'Amitié Ulvenhout RDS RDS Lange
71 Wei Xuan Cheng Heideschutters Kalmthout RDS RDS Lange
72 Magna Vervoort KJSS Rumst RDS RDS Lange
73 Hilde Van Geenhoven SBM Melsele RDS RDS Lange
74 Jens Van Reeth KJSS Rumst RHJ RHJ Lange
75 Kjell Feyen Heideschutters Kalmthout RHJ RHJ Lange
76 Jarno Truyen KJSS Rumst RHJ RHJ Lange
77 Jarno De Smedt KJSS Rumst RHJ RHJ Lange
78 Ben Jansen KJSS Rumst RHJ RHJ Lange
79 Elian van Steen KSG Merksplas RHJ RHJ Lange
80 Stan Lemmens Rozenjacht Recht Door Zee  Hoogeloon RHJ RHJ Lange
81 Jeroen Frieling Rozenjacht Recht Door Zee  Hoogeloon RHJ RHJ Lange
82 Nils Pocket SBM Melsele RHJ RHJ Lange
83 Bram Vonck SBM Melsele RHJ RHJ Lange
84 Warre Vonck SBM Melsele RHJ RHJ Lange
85 Maxime Adriaenssens XAT Wuustwezel RHJ RHJ Lange
86 Zeno Diepstraten St Sebastiaan Goirle RHJ RHJ Lange
87 Bart Cuypers KJSS Rumst RHS RHS Lange
88 Tom Jansen KJSS Rumst RHS RHS Lange
89 Yoeri Segers SBM Melsele RHS RHS Lange
90 Robert-Jan van Olffen Agon Sagitta Emmen RHS RHS Lange
91 Erwin Spriet Alliance d'Amitié Ulvenhout RHS RHS Lange
92 Richard Meulemans Alliance d'Amitié Ulvenhout RHS RHS Lange
93 Wim van Erk Alliance d'Amitié Ulvenhout RHS RHS Lange
94 Raymond van der Poel De Hockedam Mijnsheerenland RHS RHS Lange
95 Mark van der Poel De Hockedam Mijnsheerenland RHS RHS Lange
96 Benjamin Nelen Essense Lange Afstandschutters Essen RHS RHS Lange
97 JŲrgen Hendriks HBSV Achilles Alkmaar RHS RHS Lange
98 Brett Sutcliffe HBSV Achilles Alkmaar RHS RHS Lange
99 Johannes Gysen Heideschutters Kalmthout RHS RHS Lange
100 Sammy Osendarp Heideschutters Kalmthout RHS RHS Lange
101 ChrisTruyen  KJSS Rumst RHS RHS Lange
102 William De Smedt KJSS Rumst RHS RHS Lange
103 Rob Termeer Recht door zee  Gemonde RHS RHS Lange
104 Tine Daelman SBM Melsele RHS RHS Lange
105 Remi Van Bemmel SBM Melsele RHS RHS Lange
106 Thierry Maes SBM Melsele RHS RHS Lange
107 Dimitri Jakobsen UNO Borsele RHS RHS Lange
108 Igor Minkenberg Vriendenkring Rijen RHS RHS Lange
109 Henk Beek Vriendenkring Rijen RHS RHS Lange
110 Lars Linders Willem Tell sc Hoensbroek RHS RHS Lange
111 Ricardo Ribbens Alliance d'Amitié Ulvenhout RHS RHS Lange
112 Cees Willemen De Romeinen Gilze RHV RHV Lange
113 Aad Scheerman Gr. Jacoba van Beieren Gouda RHV RHV Lange
114 Bart Paalvast HBSV Achilles Alkmaar RHV RHV Lange
115 Derek Vredeveld HBSV Achilles Alkmaar RHV RHV Lange
116 Giuliano Cini L'Union fait la force Roosendaal RHV RHV Lange
117 Pim van Dijken Meierijers Berkel-Enschot RHV RHV Lange
118 Eelco Schuring Alliance d'Amitié Ulvenhout RHV RHV Lange
119 Herman Carlebur Houts Welvaren Mierlo RHM RM Lange
120 Erik Vervoort KJSS Rumst RHM RM Lange
121 Chris Willaert KJSS Rumst RHM RM Lange
122 Marchel Kluijtmams L'Union Boxtel RHM RM Lange
123 Adrie van de Langenberg L'Union Boxtel RHM RM Lange
124 Annemiek van den Heuvel HBSV Achilles Alkmaar RDM RM Lange


900 Ronde Ulvenhout 2018    Hier aanmelden


5 ICC Rondes wedstrijden in  2018     Flyer 900ICC 2018.pdf


Wedstrijden in Ulvenhout


Terug naar boven