Voorlopige deelnemerslijst Herfstwedstrijd zondag 28 oktober

  bondsnr naam vereniging plaats klassse
1 172220 Jason Stam Concordia Florebith Oudenbosch 1. Asp t/m 10
2 171352 Adeline Putman Nimrod Etten-Leur 1. Asp t/m 10
3 170552 Joey Plaizier Alliance d'Amitié Ulvenhout 1. Asp t/m 10
4 171355 Laura Wisse Vriendenkring Rijen 1.Asp t/m 10
5 172963 Nele Bakker Alliance d'Amitié Ulvenhout 1.Asp t/m 10
6 172968 Glenn Veld Alliance d'Amitié Ulvenhout 1.Asp t/m 10 
7 555555 Luuk Nonnekes  Alliance d'Amitié Ulvenhout 1.Asp t/m 10 
8 173114 Alicia Ossenblok Concordia Florebith Oudenbosch 1.Asp t/m 10 
9 171468 Arlon Staffeleu Concordia Florebith Oudenbosch 1.Asp t/m 10 
10 166612 Roos Gosens Zwartmikkers Middelbeers 2. Asp 11/12
11 171520 Koen Nonnekes Alliance d'Amitié Ulvenhout 2. Asp 11/12
12 168035 Christian van Haperen Alliance d'Amitié Ulvenhout 2. Asp 11/12
13 172962 Bloem Aerts Alliance d'Amitié Ulvenhout 2. Asp 11/12
14 169495 Amy Tarling Alliance d'Amitié Ulvenhout 2. Asp 11/12
15 171521 Kimi Op de Weegh Alliance d'Amitié Ulvenhout 2. Asp 11/12
16 167635 Kas Slaghekke Alliance d'Amitié Ulvenhout 2. Asp 11/12
17 166782 Bas van den Broek Nimrod Etten-Leur 2. Asp 11/12
18 173111 Marijn Vroegop Concordia Florebith Oudenbosch 2.Asp 11/12 
19 173213 Luke Muchiol HBV ST Sebastiaan Prinsenbeek 2.Asp 11/12 
20 170674 Maarten Delien Zwartmikkers Middelbeers 3. Cadet 13/14
21 164473 Niels Elst Concordia Florebith Oudenbosch 3. Cadet 13/14
22 166423 Lucas Mol Concordia Florebith Oudenbosch 3. Cadet 13/14
23 164005 Davy de Wilde Nimrod Etten-Leur 3. Cadet 13/14
24 168515 Fenna Bogaard Nimrod Etten-Leur 3. Cadet 13/14
25 167687 Niels van Erk Alliance d'Amitié Ulvenhout 3.Cadet 13/14
26 170416 Sem Nous E.W.E. Zundert 3.Cadet 13/14
27 171595 Fabiano Werneri E.W.E. Zundert 3.Cadet 13/14
28 222222 Richard Oostvogels L'Union fait la Force Roosendaal 3.Cadet/13/14
29 164855 Lucas Langendoen L'Union Fait La  Force Roosendaal 4. Cadet 15/16
30 170134 Lisa Römgens Alliance d'Amitié Ulvenhout 4. Cadet 15/16
31 164472 Robert Rommens Concordia Florebith Oudenbosch 4. Cadet 15/16
32 164466 Gijs Uitdewilligen Concordia Florebith Oudenbosch 4. Cadet 15/16
33 169540 Eline de Groot Alliance d'Amitié Ulvenhout 4. Cadet 15/16
34 100095 Noa Parmaksiz Alliance d'Amitié Ulvenhout 4. Cadet 15/16
35 167309 Anne Kruijswijk Alliance d'Amitié Ulvenhout 4. Cadet 15/16
36 168732 Stijn de Vries Nimrod Etten-Leur 4. Cadet 15/16
37 444444 Aaron van der Laag E.W.E. Zundert 4. Cadet 15/16
38 172965 Nadia de kraa Alliance d'Amitié Ulvenhout 4.Cadet 15/16
39 555555 Pim Brule Alliance d'Amitié Ulvenhout 4.Cadet 15/16
40 159839 Coen Beemer Nimrod Etten-Leur 5. junior 17-20
41 160940 Ronald Gijsen Nimrod Etten-Leur 5. Junior 17-20
42 159118 Meindert Kempe Alliance d'Amitié Ulvenhout 5. Junior 17-20
43 171112 Sanne Wisse Vriendenkring Rijen 6.Asp compound t/m 12
44 169081 Kimi Geboers Rozenjact door Zee Hoogeloon 6.Asp compound t/m 12
45 169987 Berry  de Wit Nimrod Etten-Leur 7. CadCompound 13/16
46 171467 Kim Lazeroms Concordia Florebith Oudenbosch 9. Asp Hout/BB t/m 12
47 164848 Meel Spanjers Zwartmikkers Middelbeers 10. CadetHout/BB 13/16
48 168508 Thijs Bezemer Concordia Florebith Oudenbosch 10. CadetHout/BB 13/16

Max. 60 deelnemers

Uitnodiging


Tussenstand Jeugd competitie 2018



Wedstrijden in Ulvenhout



Terug naar boven