Winterwedstrijd zondag 29 januari 2017

1. Aspiranten t/m 10 jr
aantal bondsnr naam vereniging plaats geboorte
datum
winter eindstand
open ronde
eindstand
finale rondes
1 166612 Roos Gosens Zwartmikkers Middelbeers 9-8-2006 214 1  
2 167422 Tygo Kruit Alliance d'Amitié Ulvenhout 1-9-2006 181 2  
3 99997 Wout van Opstal E.W.E. Zundert 16-1-2007 51 3  
4 99998 Joey Plaizier Alliance d'Amitié Ulvenhout 28-11-2008 36 4  
aantal bondsnr naam vereniging plaats geboorte
datum
winter eindstand
open ronde
eindstand
finale rondes
2. Aspiranten 11/12 jr
aantal bondsnr naam vereniging plaats geboorte
datum
winter eindstand
open ronde
eindstand
finale rondes
1 164005 Davy de Wilde Nimrod Etten-Leur 31-8-2004 241 1 3
2 167687 Niels van Erk Alliance d'Amitié Ulvenhout 4-8-2004 209 2 1
3 168588 David Kemperman Zwartmikkers Middelbeers 24-9-2005 180 3 4
4 169495 Amy Tarling Alliance d'Amitié Ulvenhout 28-6-2005 177 4 2
5 161372 Maud van der Poll Alliance d'Amitié Ulvenhout 23-9-2005 148 5  
6 167635 Kas Slaghekke Alliance d'Amitié Ulvenhout 10-6-2004 143 6  
7 166782 Bas van den Broek Nimrod Etten-Leur 6-6-2005 116 8  
8 170435 Niko Havermans E.W.E. Zundert 31-8-2004 59 9  
6. Aspiranten Compound t/m 12 jr
aantal bondsnr naam vereniging plaats geboorte
datum
winter eindstand
open ronde
eindstand
finale rondes
2 167832 Kayleigh van der Wal Alliance d'Amitié Ulvenhout 11-7-2004 253 1 1
1 88888 Kimi Geboers Rozenjact door Zee Hoogeloon 5-8-2008 243 2 2
9. Aspiranten Hout/BB t/m 12 jr
aantal bondsnr naam vereniging plaats geboorte
datum
winter eindstand
open ronde
eindstand
finale rondes
1 168832 Tristan Raaijmakers St. Sebastiaan Oosterhout 29-3-2004 126 1  
3. Cadet 13/14 jr
aantal bondsnr naam vereniging plaats geboorte
datum
winter eindstand
open ronde
eindstand
finale rondes
1 167568 Menno Rommers L'Union Fait La  Force Roosendaal 2-9-2002 246 1 1
2 164238 Tjarina Pullens De Meierijers Berkel-Enschot 7-1-2002 228 2 4
3 154472 Robert Rommens Concordia Florebith Oudenbosch 25-9-2002 216 3  
4 168195 Erik Visser Nimrod Etten-Leur 25-3-2003 211 4  
5 164753 Dakota van Deelen Nimrod Etten-Leur 16-9-2002 204 5 3
6 164855 Lucas Langendoen L'Union Fait La  Force Roosendaal 26-12-2002 201 6 2
7 168515 Fenna Bogaard Nimrod Etten-Leur 20-2-2003 196 7  
8 167309 Anne Kruiswijk Alliance d'Amitié Ulvenhout 8-4-2002 191 8  
9 169104 Vera Minkenberg Vriendenkring Rijen 6-3-2003 189 9  
10 164567 Zenno Diepstaraten St. Sebastiaan Goirle 6-11-2002 178 10  
11 166423 Lucas Mol Concordia Florebith Oudenbosch 12-6-2003 165 11  
12 11111 Sophie de Rooij St. Sebastiaan Goirle 1-1-2002 157 12  
13 167343 Floor van den Brande Nimrod Etten-Leur 7-2-2002 155 13  
14 777777 Maarten Delien Zwartmikkers Middelbeers 23-3-2003 154 14  
15  168602 Sanne van Dongen Vriendenkring Rijen 26-5-2003 153 15  
16 164473 Niels Elst Concordia Florebith Oudenbosch 5-4-2003 153 16  
17 166796 Dimitri van Gils E.W.E. Zundert 17-2-2002 151 17  
18 170416 Sem Nous E.W.E. Zundert 15-6-2003 140 18  
19 169987 Berry  de Wit Nimrod Etten-Leur 13-10-2002 132 19  
20 164817 Rene Liebregts Zwartmikkers Middelbeers 20-3-2003 88 20  
21 163903 Jan van Dorst Alliance d'Amitié Ulvenhout 2-7-2002 79 21  
Cadet 15-16 jr
aantal bondsnr naam vereniging plaats geboorte
datum
winter eindstand
open ronde
eindstand
finale rondes
1 164930 Guus van Eijken Rozenjacht  Baarschot 17-9-2001 257 1 2
2 163881 Tara Jong Nimrod Etten-Leur 26-11-2000 255 2 1
3 161372 Olaf van Oord Alliance d'Amitié Ulvenhout 28-6-2001 233 3 3
4 666666 Robin van Tilborg De Meierijers Berkel-Enschot 14-11-2000 233 4  
5 160940 Ronald Gijsen Nimrod Etten-Leur 7-7-2000 223 5 4
6 165528 Coen Beemer Nimrod Etten-Leur 7-10-2000 219 6  
7 163924 Stephan Landzaat De Meierijers Berkel-Enschot 26-12-2001 218 7  
8 165852 Fleur Doensen De Meierijers Berkel-Enschot 2-10-2000 208 8  
9 170756 Ivana Jongeneelen Nimrod Etten-Leur 21-7-2001 184 9  
10 169540 Eline de Groot Alliance d'Amitié Ulvenhout 24-12-2001 163 10  
11 164466 Gijs Uitdewilligen Concordia Florebith Oudenbosch 16-10-2001 148 11  
12 444444 Babet van der Poll Alliance d'Amitié Ulvenhout 1-11-2000 56 12  
Junioren 17-20 jr
aantal bondsnr naam vereniging plaats geboorte
datum
winter eindstand
open ronde
eindstand
finale rondes
1 159118 Meindert Kempe Alliance d'Amitié Ulvenhout 17-8-1999 261 1 1
2 164239 Kimbly Pullens De Meierijers Berkel-Enschot 5-6-1997 259 2 2
3 157259 Harm van Eijken Rozenjacht Baarschot 13-9-1999 223 3 3
10. Cadet Hout/BB 13/6 jr
aantal bondsnr naam vereniging plaats geboorte
datum
winter eindstand
open ronde
eindstand
finale rondes
1 168508 Thijs Bezemer Concordia Florebith Oudenbosch 9-2-2001 183 1 1
2 164848 Melle Spanjers Zwartmikkers Middelbeers 16-5-2003 159 2 2
aantal bondsnr naam vereniging plaats geboorte
datum
winter eindstand
open ronde
eindstand
finale rondes
11. Junior Hout/BB 17/20 jr
aantal bondsnr naam vereniging plaats geboorte
datum
winter eindstand
open ronde
eindstand
finale rondes
1 161237 Rick Jansen E.W.E. Zundert 19-2-1999 122 1  
7. Cadet Compound 13/16 jr
aantal bondsnr naam vereniging plaats geboorte
datum
winter eindstand
open ronde
eindstand
finale rondes
1 164874 Mitchell van der Wal Alliance d'Amitié Ulvenhout 6-1-2000 271 1 2
2 169079 Ben Wilmes St. Sebastiaan Goirle 5-3-2003 226 2 1

Uitslagen 2017




Finale rondes
finales winter 2017 aspiranten 11-12 jr.pdf
finales winter 2017 aspiranten compound 11-12 jr.pdf
finales winter 2017 cadet 13-14 jr.pdf
finales cadet 15-16 jr_1.pdf
finales winter cadet compound 13-16 jr.pdf
finales winter junioren 17-20 jr.pdf


Winners Winterwedstrijd

Uitslagen Lentewedstrijd

Tussenstand Jeugd Regio Competitie

Jeugd Regio Competitie 2017



Wedstrijden in Ulvenhout




Terug naar boven