Uitslagen Lentewedstrijd zondag 19 maart 2017

 
1. Aspiranten t/m 10 jr
aantal bondsnr naam vereniging plaats geboorte
datum
lente so eindstand
open ronde
eindstand
finale rondes
1 167422 Tygo Kruit Alliance d'Amitié Ulvenhout 1-9-2006 196   1
2 4166612 Roos Gosens Zwartmikkers Middelbeers 9-8-2006 173    
3 170552 Joey Plaizier Alliance d'Amitié Ulvenhout 28-11-2008 92   3  
4 170552 Adeline Putman Nimrod Etten-Leur 9-2-2009 79    
2. Aspiranten 11/12 jr
aantal bondsnr naam vereniging plaats geboorte
datum
lente so eindstand
open ronde
eindstand
finale rondes
1 167687 Niels van Erk Alliance d'Amitié Ulvenhout 4-8-2004 253   1 1
2 164005 Davy de Wilde Nimrod Etten-Leur 31-8-2004 227   2 2
3 166782 Bas van den Broek Nimrod Etten-Leur 6-6-2005 206   3 3
4 169495 Amy Tarling Alliance d'Amitié Ulvenhout 28-6-2005 179   4 4
5 167635 Kas Slaghekke Alliance d'Amitié Ulvenhout 10-6-2004 119   5  
6 11101 Fabiano Werneri E.W.E. Zundert 18-6-2004 116   6  
7 170435 Niko Havermans E.W.E. Zundert 31-8-2004 94   7  
8 161372 Maud van der Poll Alliance d'Amitié Ulvenhout 23-9-2005 70   8  
6. Aspiranten Compound t/m 12 jr
aantal bondsnr naam vereniging plaats geboorte
datum
lente so eindstand
open ronde
eindstand
finale rondes
1 167832 Kayleigh van der Wal Alliance d'Amitié Ulvenhout 11-7-2004 258      
2 169081 Kimi Geboers Rozenjact door Zee Hoogeloon 5-8-2008 0      
3. Cadet 13/14 jr
aantal bondsnr naam vereniging plaats geboorte
datum
lente so eindstand
open ronde
eindstand
finale rondes
1 164855 Lucas Langendoen L'Union Fait La  Force Roosendaal 26-12-2002 251   1 3
2 167568 Menno Rommers L'Union Fait La  Force Roosendaal 2-9-2002 248   2 1
3 168195 Erik Visser Nimrod Etten-Leur 25-3-2003 238 x 3 4
4 154472 Robert Rommens Concordia Florebith Oudenbosch 25-9-2002 238   4 2
5 168732 Stijn de Vries Nimrod Etten-Leur 18-8-2002 224   5  
6 164473 Niels Elst Concordia Florebith Oudenbosch 5-4-2003 221   6  
7 164567 Zeno Diepstaraten St. Sebastiaan Goirle 6-11-2002 209   7  
8  168602 Sanne van Dongen Vriendenkring Rijen 26-5-2003 204   8  
9 169104 Vera Minkenberg Vriendenkring Rijen 6-3-2003 203   9  
10 164753 Dakota van Deelen Nimrod Etten-Leur 16-9-2002 197   10  
11 166796 Dimitri van Gils E.W.E. Zundert 17-2-2002 197   11  
12 167309 Anne Kruiswijk Alliance d'Amitié Ulvenhout 8-4-2002 184   12  
13 170416 Sem Nous E.W.E. Zundert 15-6-2003 179   13  
14 168515 Fenna Bogaard Nimrod Etten-Leur 20-2-2003 176   14  
15 163903 Jan van Dorst Alliance d'Amitié Ulvenhout 2-7-2002 26   15  
Cadet 15-16 jr
aantal bondsnr naam vereniging plaats geboorte
datum
lente so eindstand
open ronde
eindstand
finale rondes
1 161372 Olaf van Oord Alliance d'Amitié Ulvenhout 28-6-2001 246   1 4
2 666666 Robin van Tilborg De Meierijers Berkel-Enschot 14-11-2000 244   2 2
3 163881 Tara de Jong Nimrod Etten-Leur 26-11-2000 238   3 3
4 163924 Stephan Landzaat De Meierijers Berkel-Enschot 26-12-2001 235   4 1
5 160940 Ronald Gijsen Nimrod Etten-Leur 7-7-2000 230   5  
6 169540 Eline de Groot Alliance d'Amitié Ulvenhout 24-12-2001 227   6  
7 165528 Coen Beemer Nimrod Etten-Leur 7-10-2000 216   7  
8 163701 Xander Spierings Alliance d'Amitié Ulvenhout 7-4-2001 209   8  
9 170756 Ivana Jongeneelen Nimrod Etten-Leur 21-7-2001 202   9  
Junioren 17-20 jr
aantal bondsnr naam vereniging plaats geboorte
datum
lente so eindstand
open ronde
eindstand
finale rondes
1 159118 Meindert Kempe Alliance d'Amitié Ulvenhout 17-8-1999 257   1 1
2 163347 Rebecca Gobbens Nimrod Etten-Leur 24-11-2000 240   2 2
3 165958 Mathijs de Jong E.W.E. Zundert 20-10-1999 130   3  
10. Cadet Hout/BB 13/16 jr
aantal bondsnr naam vereniging plaats geboorte
datum
lente so eindstand
open ronde
eindstand
finale rondes
1 164848 Melle Spanjers Zwartmikkers Middelbeers 16-5-2003 187   1 1
11. Junior Hout/BB 17/20 jr
aantal bondsnr naam vereniging plaats geboorte
datum
lente so eindstand
open ronde
eindstand
finale rondes
1 161237 Rick Jansen E.W.E. Zundert 19-2-1999 149   1 2
7. Cadet Compound 13/16 jr
aantal bondsnr naam vereniging plaats geboorte
datum
lente so eindstand
open ronde
eindstand
finale rondes
1 169079 Ben Wilmes St. Sebastiaan Goirle 5-3-2003 229   1  


Foto's

Uitslagen 2017








Terug naar boven