900 Ronde Ulvenhout zondag 7 mei 2017

  Naam en voornaam vereniging Cat. Afstand Ptn 10
9
  ****** RECURVE HEREN JEUGD KORTE AFSTAND *******
1 Jelt Van den Langenberg L'Union RHJe KA 781 27 27
2 Jens Van Reeth Kon. Jong Sint-Sebastiaan RHJe KA 757 17 26
3 Ray De Crom Dry Akers RHJe KA 751 20 31
4 Kobe Beyers X Archery Team RHJe KA 132    
  ****** RECURVE DAMES JEUGD KORTE AFSTAND *******
1 Laura Willaert Kon. Jong Sint-Sebastiaan RDJe KA 786 24 40
2 Julie Hellemans Kon. Jong Sint-Sebastiaan RDJe KA 698 16 24
3 Aycko De Smedt Kon. Jong Sint-Sebastiaan RDJe KA 694 15 23
4 Anne Kruijswijk Alliance d'Amitié RDJe KA 544 4 10
  ****** COMPOUND JEUGD KORTE AFSTAND *******
1 Kayleigh Van der Wal Alliance d'Amitié CJe KA 733 14 24
  ****** RECURVE HEREN DEBUTANT KORTE AFSTAND *******
1 Eelco Schuring Alliance d'Amitié RHD KA 706 12 22
2 Erwin Spriet Alliance d'Amitié RHD KA 658 9 25
  ****** RECURVE DAMES DEBUTANT KORTE AFSTAND *******
1 Eline de Groot Alliance d'Amitié RDD KA 712 8 23
2 Marianne Van Zoelen Alliance d'Amitié RDD KA 699 9 25
3 Tamara Kempe Alliance d'Amitié RDD KA 453 2 10
  ****** COMPOUND DEBUTANT KORTE AFSTAND *******
1 Bert De Jong Alliance d'Amitié CD KA 768 15 32
2 Cris de Groot Dry Akers CD KA 645 9 14
  ****** RECURVE HEREN JUNIOREN *******
1 Jarno De Smedt Kon. Jong Sint-Sebastiaan RHJ LA 789 33 26
2 Elian van Steen KSM RHJ LA 753 27 28
3 Jarno Truyen Kon. Jong Sint-Sebastiaan RHJ LA 723 8 29
4 Menno Rommers L'Union fait la Force RHJ LA 693 17 15
5 Ben Jansen Kon. Jong Sint-Sebastiaan RHJ LA 673 10 14
6 Meindert Kempe Alliance d'Amitié RHJ LA 649 10 18
7 Bram Vonck Sint Barbara RHJ LA 634 8 20
8 Lucas Langendoen L'Union fait la Force RHJ LA 612 5 14
9 Zeno Diepstraten Sint Sebastiaan RHJ LA 574 6 17
10 Armando de Rover X Archery Team RHJ LA 566 5 13
11 Frank Korzillius Tevredenheid RHJ LA 554 6 17
12 Maxime Adriaenssens X Archery Team RHJ LA 541 4 6
13 Warre Vonck Sint Barbara RHJ LA 535 5 8
  ****** RECURVE DAMES JUNIOREN *******
1 Lotte Jetten Willem Tell sc RDJ LA 719 12 28
2 Jennifer Pols Fredrik Hendrik RDJ LA 689 14 25
3 Cheyenne Voorbij Eemschutters RDJ LA 672 13 20
4 Daniella Stegner X Archery Team RDJ LA 655 8 18
5 Rani Van den Bulck Kon. Jong Sint-Sebastiaan RDJ LA 611 10 15
  ****** RECURVE HEREN SENIOREN *******
1 Maurice Jetten Willem Tell sc RHS LA 760 21 33
2 Marchel Kluijtmans L'Union RHS LA 756 14 38
3 William De Smedt Kon. Jong Sint-Sebastiaan RHS LA 747 13 35
4 Eddie Kempe Alliance d'Amitié RHS LA 741 11 37
5 Herman Carlebur Houts Welvaren RHS LA 729 16 26
6 Mark van der Spoel De Hockedam RHS LA 715 9 28
7 Jan-Kees Slabbekoorn UNO RHS LA 710 10 20
8 Dimitri Jakobsen UNO RHS LA 707 17 23
9 Chris Truyen Kon. Jong Sint-Sebastiaan RHS LA 706 13 27
10 Tom Jansen Kon. Jong Sint-Sebastiaan RHS LA 695 15 23
11 Raymond van der Poel De Hockedam RHS LA 686 15 18
12 Thierry Maes Sint Barbara RHS LA 678 8 29
13 Arjan Schuurbiers L'Union fait la Force RHS LA 656 7 23
14 Sammy Osendorp Heideschutters RHS LA 624 10 18
15 Rob Termeer Recht door Zee RHS LA 614 12 10
16 Jeroen Verwimp Concordia Florebith RHS LA 596 4 17
17 Luc Jordaens X Archery Team RHS LA 574 5 18
18 Remi Van Bemmel Sint Barbara RHS LA 540 5 9
19 Kevin Van Beeck Dry Akers RHS LA 428 3 4
20 Frank Beyers X Archery Team RHS LA 415 4 5
  ****** RECURVE DAMES SENIOREN *******
1 Marianne Bernards Nimrod RDS LA 743 21 39
2 Esther van der Spoel De Hockedam RDS LA 633 11 13
3 Hilde Van Geenhoven Sint Barbara RDS LA 632 10 20
4 Anja Jetten Willem Tell sc RDS LA 631 7 15
5 Liesbeth Kruijswijk Alliance d'Amitié RDS LA 519 7 8
6 Wei Xuan Cheng Heideschutters RDS LA 340   4
  ****** RECURVE MASTERS *******
1 Adrie van de Langenberg L'Union RM LA 758 22 26
2 Danny Van Ginneke Alliance d'Amitié RM LA 746 19 28
3 Ivo De Mayer Kon. Jong Sint-Sebastiaan RM LA 728 16 27
4 Theo Voorbij Eemschutters RM LA 704 7 32
5 Sven Verwimp Arabieren RM LA 688 12 18
6 Jeanette Voorbij Eemschutters RM LA 683 14 25
7 Helmut Putman Geest des Tijds RM LA 677 13 23
8 Chris Willaert Kon. Jong Sint-Sebastiaan RM LA 660 11 13
9 Erik Vervoort Kon. Jong Sint-Sebastiaan RM LA 652 10 9
10 Walter Verbruggen Alliance d'Amitié RM LA 623 11 13
11 Bram Van Zoelen Alliance d'Amitié RM LA 623 4 18
12 René Rommers L'Union fait la Force RM LA 539 4 14
  ****** RECURVE VETERANEN *******
1 Giuliano Cini L'Union fait la Force RV LA 737 26 17
2 Cees Willemen De Romeinen RV LA 712 14 22
3 Ton van Diessen Sint Sebastiaan RV LA 658 6 24
  ****** COMPOUND JUNIOREN *******            
1 Patrick Korzillius Tevredenheid CJ LA 780 18 33
2 Tia Verswijvelen Dry Akers CJ LA 767 16 30
  ****** COMPOUND SENIOREN *******
1 Bart Dudink Tevredenheid CS LA 851 50 31
2 Stijn Weterings Tevredenheid CS LA 842 49 25
3 Joan Koole Schutterij Ravenstein CS LA 832 46 29
4 Kris Dhooghte Sint Barbara CS LA 828 37 37
5 Frederic Simons Heideschutters CS LA 825 36 37
6 Jan Adriaenssens X Archery Team CS LA 813 34 35
7 Raymond Zuidwijk HBS Artemis CS LA 806 42 25
8 Wim Heijstek Tevredenheid CS LA 796 21 48
9 Desiree Heijstek Tevredenheid CS LA 792 25 34
10 Jan-Willem BruŽl Schutterij Ravenstein CS LA 791 32 24
11 Yoeri Segers Sint Barbara CS LA 740 15 36
12 Jorg van Immerseel X Archery Team CS LA 713 11 22
  ****** COMPOUND MASTERS *******
1 Hedwig Roest Gravin Jacoba v Beieren CM LA 831 37 39
2 Ad Oomen Oude Doelen CM LA 824 35 40
3 Ilona Lindenberg UNO CM LA 809 25 40
4 Andre Verswijvelen Dry Akers CM LA 801 27 33
5 Mon Meeusen X Archery Team CM LA 785 26 33
6 Leo Korstanje Schutterij Ravenstein CM LA 770 16 47
7 Henri van Dun Recht door Zee CM LA 720 14 23
  ****** COMPOUND VETERANEN *******
1 Ton van Gestel Alliance d'Amitié CV LA 845 45 37
2 Henk Voetberg HBS Artemis CV LA 839 48 28
3 Roy Timmerman L'Union fait la Force CV LA 813 36 35
4 Harry Koot Alliance d'Amitié CV LA 799 30 40
5 Piet Snel Gravin Jacoba v Beieren CV LA 796 23 35
6 Ad van Vught Sint Sebastiaan CV LA 793 32 30
7 Theo Polderman Fredrik Hendrik CV LA 774 25 46
8 Jaap Rentmeester UNO CV LA 769 32 29
9 Rita Audenaert Sint Barbara CV LA 743 13 35

Teams


  Naam Punten x 10 x 9
1 *******  Kon. Jong Sint-Sebastiaan  -  R  **********
  Jarno De Smedt 789 33 26
  William De Smedt 747 13 35
  Ivo De Mayer 728 16 27
  Totaal: 2264    
         
2 *******  Alliance d'Amitié  -  R  **********
  Danny Van Ginneke 746 19 28
  Eddie Kempe 741 11 37
  Meindert Kempe 649 10 18
  Totaal: 2136    
         
3 *******  Willem Tell sc  -  R  **********
  Maurice Jetten 760 21 33
  Lotte Jetten 719 12 28
  Anja Jetten 631 7 15
  Totaal: 2110    
         
4 *******  L'Union fait la Force  -  R  **********
  Giuliano Cini 737 26 17
  Menno Rommers 693 17 15
  Arjan Schuurbiers 656 7 23
  Totaal: 2086    
         
5 *******  Eemschutters  -  R  **********
  Theo Voorbij 704 7 32
  Jeanette Voorbij 683 14 25
  Cheyenne Voorbij 672 13 20
  Totaal: 2059    
         
6 *******  De Hockedam  -  R  **********
  Mark van der Spoel 715 9 28
  Raymond van der Poel 686 15 18
  Esther van der Spoel 633 11 13
  Totaal: 2034    
         
7 *******  Sint Barbara  -  R  **********
  Thierry Maes 678 8 29
  Bram Vonck 634 8 20
  Hilde Van Geenhoven 632 10 20
  Totaal: 1944    
         
8 *******  X Archery Team  -  R  **********
  Daniella Stegner 655 8 18
  Luc Jordaens 574 5 18
  Armando de Rover 566 5 13
  Totaal: 1795    
         
1 *******  Tevredenheid  -  C  **********
  Bart Dudink 851 50 31
  Stijn Weterings 842 49 25
  Wim Heijstek 796 21 48
  Totaal: 2489    
         
2 *******  Schutterij Ravenstein  -  C  **********
  Joan Koole 832 46 29
  Jan-Willem BruŽl 791 32 24
  Leo Korstanje 770 16 47
  Totaal: 2393    
         
3 *******  Sint Barbara  -  C  **********
  Kris Dhooghte 828 37 37
  Rita Audenaert 743 13 35
  Yoeri Segers 740 15 36
  Totaal: 2311    
         
4 *******  X Archery Team  -  C  **********
  Jan Adriaenssens 813 34 35
  Mon Meeusen 785 26 33
  Jorg van Immerseel 713 11 22
  Totaal: 2311    
         
5 *******  Alliance d'Amitié  -  C  **********
  Ton van Gestel 845 45 37
  Harry Koot 799 30 40
  Totaal: 845    


Foto's


900 Ronde Ulvenhout 2017 uitslagen.pdf



Wedstrijden in Ulvenhout



Terug naar boven