Uitslagen Ulvenhoutse Ronde zondag 11 juni 2017

nr Naam Vereniging Plaats Divisie/klasse 25m x10 x9 18m x10 x9 Totaal Totaal
x10
Totaal
x9
Plaats
1 Kayleigh van der Wal Alliance d'Amitié Ulvenhout Aspiranten 277 1 15 311 5 19 588 6 34 1
2 Gerben Bijkerk Robin Hood Steenwijk Aspiranten 256 0 0 289 0 0 545 0 0 2
3 Niels van Erk Alliance d'Amitié Ulvenhout Aspiranten 231 0 0 297 2 0 528 2 0 3
4 Davy de Wilde Nimrod Etten-Leur Aspiranten 194 10 0 223 4 6 417 14 6 4
5 Luna Daman St Sebastiaan  Schelle B Aspiranten 86 0 0 209 0 0 295 0 0 5
6 Christiaan van Haperen Alliance d'Amitié Ulvenhout Aspiranten 78 2 0 194 0 1 272 2 1 6
7 Koen Nonnekes Alliance d'Amitié Ulvenhout Aspiranten 68 0 0 87 0 1 155 0 1 7
8 Ton van Gestel Alliance d'Amitié Ulvenhout Compound heren veteranen 330 10 23 324 7 23 654 17 46 1
9 Harry Koot Alliance d'Amitié Ulvenhout Compound heren veteranen 318 6 19 316 5 21 634 11 40 2
10 Ton Jacobs Ons Genoegen Ysselsteyn Compound heren veteranen 321 2 30 307 4 24 628 6 54 3
11 Bert de Jong Alliance d'Amitié Ulvenhout Compound heren veteranen 267 1 13 0 0 0 267 1 13 4
12 Marco Voermans Alliance d'Amitié Ulvenhout Compound senioren 336 14 20 317 8 22 653 22 42 1
13 Marco Veld Alliance d'Amitié Ulvenhout Compound senioren 329 8 21 317 8 22 646 16 43 2
14 Hedwig Roest Gravin Jacoba van Beieren Gouda Compound senioren 315 3 31 319 11 19 634 14 50 3
15 Mitchell van der Wal Alliance d'Amitié Ulvenhout Compound senioren 314 8 20 319 4 27 633 12 47 4
16 Thea Jacobs Ons Genoegen Ysselsteyn Compound senioren 315 4 27 298 1 15 613 5 42 5
17 Walter Verbruggen Alliance d'Amitié Ulvenhout Hout/BB 233 2 3 239 1 5 472 3 8 1
18 Geert van Roosmalen Artemis 79 Utrecht Hout/BB 234 4 4 181 0 1 415 4 5 2
19 Nico van der Boom Artemis 79 Lelystad Hout/BB 217 2 4 152 0 1 369 2 5 3
20 Hans van der Steeg Robin Hood Steenwijk Hout/BB 192 0 0 162 0 3 354 0 3 4
21 Eelco Schuring Alliance d'Amitié Ulvenhout Hout/BB 151 0 0 146 0 0 297 0 0 5
22 Marius van Opstal Breda Archery Breda Hout/BB 148 1 0 124 0 0 272 1 0 6
23 Bram van Zoelen Alliance d'Amitié Ulvenhout Hout/BB 95 0 2 77 0 1 172 0 3 7
24 Hans Kruitwagen Alliance d'Amitié Ulvenhout Hout/BB 72 0 0 97 1 1 169 1 1 8
25 Miriam Madou VZOS Santpoort-Noord Recurve dames 299 8 8 295 9 6 594 17 14 1
26 Liesbeth Kruijswijk Alliance d'Amitié Ulvenhout Recurve dames 287 5 8 304 4 14 591 9 22 2
27 Luidwina Santifort HSH Hilversum Recurve dames 279 6 7 222 3 5 501 9 12 3
28 Debbie Blom Goja Schutters Culemborg Recurve dames 237 3 4 231 2 4 468 5 8 4
29 Laura Daman St Sebastiaan  Schelle B Recurve dames 229 6 9 234 3 8 463 9 17 5
30 Esther van Dongen Vriendenkring Rijen Recurve dames 228 2 5 217 2 5 445 4 10 6
31 MariŽtte Berger Odysseus Dordrecht Recurve dames 198 0 1 181 0 2 379 0 3 7
32 Kelly Hagoort Alliance d'Amitié Ulvenhout Recurve dames 169 0 1 151 0 0 320 0 1 8
33 Marianne van Zoelen Alliance d'Amitié Ulvenhout Recurve dames 269 5 8 0 0 0 269 5 8 9
34 Sanne van Dongen Vriendenkring Rijen Recurve dames cadet 243 2 7 207 1 6 450 3 13 1
35 Anne Kruiswijk Alliance d'Amitié Ulvenhout Recurve dames cadet 238 3 7 197 1 5 435 4 12 2
36 Eline de Groot Alliance d'Amitié Ulvenhout Recurve dames cadet 209 3 2 200 1 1 409 4 3 3
37 Jeannette Voorbij Eemschutters Wedstrijd HV Soest Recurve dames masters 297 4 14 286 5 9 583 9 23 1
38 Anneke Meijer Alliance d'Amitié Ulvenhout Recurve dame masters 150 0 2 116 0 1 266 0 3 2
39 Emiel Weterings Vriendenkring Rijen Recurve heren 328 14 14 331 13 17 659 27 31 1
40 Herman Carlebur Houts Welvaren Mierlo Recurve heren 312 9 13 313 9 14 625 18 27 2
41 Sander Huijssen HSH Hilversum Recurve heren 312 7 14 313 10 11 625 17 25 3
42 Eddie Kempe Alliance d'Amitié Ulvenhout Recurve heren 318 10 16 305 4 15 623 14 31 4
43 Marco Hollebrandse Artemis 79 Utrecht Recurve heren 308 12 8 298 8 7 606 20 15 5
44 Henk Beek Vriendenkring Rijen Recurve heren 298 6 12 299 8 9 597 14 21 6
45 Saul Kirsch EMM Waalwijk Recurve heren 291 6 7 300 10 8 591 16 15 7
46 Berry Dakkus HSH Hilversum Recurve heren 313 7 16 271 6 10 584 13 26 8
47 Matthijs Bouwmans Artemis 79 Utrecht Recurve heren 287 3 10 292 9 7 579 12 17 9
48 Mitch van Koot Eemschutters Wedstrijd HV Soest Recurve heren 284 3 12 285 3 9 569 6 21 10
49 DaniŽl de Bruijn Eemschutters Wedstrijd HV Soest Recurve heren 288 2 13 275 2 9 563 4 22 11
50 Paul Effting Ogio Eindhoven Recurve heren 268 6 5 267 3 9 535 9 14 12
51 Yentl Van der Hoeven St Sebastiaan  Schelle B Recurve heren 283 4 11 220 3 6 503 7 17 13
52 Igor Minkenberg Vriendenkring Rijen Recurve heren 241 3 9 233 1 6 474 4 15 14
53 Wim van Erk Alliance d'Amitié Ulvenhout Recurve heren 222 1 5 211 3 0 433 4 5 15
54 Menno Roosboom Alliance d'Amitié Ulvenhout Recurve heren 166 1 1 142 0 3 308 1 4 16
55 Walter Spierenburg Odysseus Dordrecht Recurve heren 265 2 11 0 0 0 265 2 11 17
56 Sander den Hartog Robin Hood Steenwijk Recurve heren 247 4 9 248 6 3 495 10 12 21
57 Jordy Koning Robin Hood Steenwijk Recurve heren cadet 318 9 16 291 6 10 609 15 26 1
58 Hessel Vos Robin Hood Steenwijk Recurve heren cadet 278 9 0 232 1 7 510 10 7 2
59 Wouter Blom Robin Hood Steenwijk Recurve heren cadet 251 3 4 213 1 2 464 4 6 3
60 Davy de Heer Odysseus Dordrecht Recurve heren cadet 235 2 5 224 3 3 459 5 8 4
61 Harm de Jong Robin Hood Steenwijk Recurve heren cadet 189 0 4 127 0 1 316 0 5 5
62 Jan van Dorst Alliance d'Amitié Ulvenhout Recurve heren cadet 121 2 3 89 0 1 210 2 4 6
63 Patrik Daman St Sebastiaan  Schelle B Recurve heren masters 338 22 16 329 11 16 667 33 32 1
64 Danny van Ginneke Alliance d'Amitié Ulvenhout Reurve heren masters 316 11 13 298 5 11 614 16 24 2
65 Harold Dakkus HSH Hilversum Recurve heren masters 281 4 7 266 3 11 547 7 18 3
66 Jan Griffioen Goja Schutters Culemborg Recurve heren masters 274 2 8 257 3 10 531 5 18 4
67 Theo Voorbij Eemschutters Wedstrijd HV Soest Recurve heren masters 266 2 7 259 4 7 525 6 14 5
68 Bryan Voskamp Odysseus Dordrecht Recurve junioren 318 11 11 324 14 13 642 25 24 1
69 Anasha Hancox Robin Hood Steenwijk Recurve junioren 306 10 10 290 3 11 596 13 21 2
70 Cheyenne Voorbij Eemschutters Wedstrijd HV Soest Recurve junioren 285 6 18 304 10 11 589 16 29 3
71 Meindert Kempe Alliance d'Amitié Ulvenhout Recurve junioren 310 8 15 275 3 9 585 11 24 4
72 Ester Zandberg Robin Hood Steenwijk Recurve junioren 289 7 7 294 7 10 583 14 17 5
73 Marije Werkman Robin Hood Steenwijk Recurve junioren 196 3 3 160 3 0 356 6 3 6
74 Cees Willemen De Romeinen Gilze Recurve veteranen 303 7 11 313 11 13 616 18 24 1
75 Gon Hartsuiker Goja Schutters Culemborg Recurve veteranen 308 10 9 292 9 8 600 19 17 2
76 Henk van Gurp Odysseus Dordrecht Recurve veteranen 293 0 0 304 0 0 597 0 0 3
77 Aad Scheerman Gravin Jacoba van Beieren Gouda Recurve veteranen 305 6 14 288 2 10 593 8 24 4
78 Dik Meijers Odysseus Dordrecht Recurve veteranen 278 3 11 276 4 7 554 7 18 5
79 Hennie van der Sloot Gravin Jacoba van Beieren Gouda Recurve veteranen 277 7 7 274 4 6 551 11 13 6
80 Leen Kool Odysseus Dordrecht Recurve veteranen 278 0 0 261 0 0 539 0 0 7
81 Jaap Kalf Goja Schutters Culemborg Recurve veteranen 281 4 11 237 1 4 518 5 15 8
82 Rinus Klijn Odysseus Dordrecht Recurve veteranen 254 0 0 243 0 0 497 0 0 9
83 Michel van Leemput Odysseus Dordrecht Recurve veteranen 234 0 0 232 0 0 466 0 0 10
84 Jos van de Wal Breda Archery Breda Recurve veteranen 206 4 2 176 2 2 382 6 4 11



ulvenhoutse ronde 2017 scoresheet.pdf


Team uitslagen

  vereniging Totaal
beste 3 sporters 
  Recurve
1 Alliance d'Amitié Ulvenhout 1828
2 Odysseus Dordrecht 1793
3 Robin Hood Steenwijk 1788
4 HSH Hilvesum 1756
5 Eemschutters Wedstrijd HV Soest 1741
6 Vriendenkring Rijen 1730
7 Goja Schutters Culemborg 1649
8 St Sebastiaan  Schelle B 1633
  Compound
1 Alliance d'Amitié Ulvenhout 1953




 Fotoīs


Wedstrijden in Ulvenhout



Terug naar boven