Ranking 900 ICC Rondes 2017 na 3 manches

Rank Idnr. Naam Vereninging Aantal deelname in Totaal
punten
Hoogste scores Resultaten wedstrijden
NL B 1 2 AAU UUF XAT ELS
**********  Recurve Heren Jeugd Korte Afstand  **********
1 268 Ray De Crom Dry Akers 2 1 2186 759 751 751 676 759 0
2 172 Jelt Van den Langenberg L'Union 1 1 781 781 0 781 0 0 0
3 284 Kobe Beyers X Archery Team 1 1 308 176 132 132 0 176 0
4 390 Jens Van Reeth Kon. Jong Sint-Sebastiaan 1 0 757 757 0 757 0 0 0
5 361 Niels van Erk Alliance d'Amitié 1 0 662 662 0 0 662 0 0
**********  Recurve Heren Debutant Korte Afstand  **********
1 188 Erwin Spriet Alliance d'Amitié 2 1 2040 692 690 658 690 692 0
2 375 Eelco Schuring Alliance d'Amitié 1 0 706 706 0 706 0 0 0
3 36 Wim van Erk Alliance d'Amitié 2 0 669 669 0 0 669 0 0
4 254 Rowan Luijkx L'Union fait la Force 1 0 605 605 0 0 605 0 0
5 49 Louis Embrechts Arabieren 1 0 418 418 0 0 418 0 0
**********  Recurve Dames Jeugd Korte Afstand  **********
1 386 Laura Willaert Kon. Jong Sint-Sebastiaan 1 1 1576 790 786 786 0 790 0
2 382 Julie Hellemans Kon. Jong Sint-Sebastiaan 1 1 1482 784 698 698 0 784 0
3 341 Aycko De Smedt Kon. Jong Sint-Sebastiaan 1 1 1353 694 659 694 0 659 0
4 340 Anne Kruijswijk Alliance d'Amitié 2 0 1097 553 544 544 553 0 0
**********  Recurve Dames Debutant Korte Afstand  **********
1 376 Eline de Groot Alliance d'Amitié 2 1 1817 712 659 712 659 446 0
2 405 Tine Daelman Sint Barbara 1 1 1025 567 458 0 458 567 0
3 97 Marianne Van Zoelen Alliance d'Amitié 1 0 699 699 0 699 0 0 0
4 21 Tamara Kempe Alliance d'Amitié 1 0 453 453 0 453 0 0 0
5 399 Anneke Meijer Alliance d'Amitié 1 0 446 446 0 0 446 0 0
**********  Compound Jeugd Korte Afstand  **********
1 398 Noah Leclerq Dry Akers 1 1 1638 836 802 0 836 802 0
2 413 Bradley Vandenweyer OLM 0 1 763 763 0 0 0 763 0
3 189 Kayleigh Van der Wal Alliance d'Amitié 1 0 733 733 0 733 0 0 0
**********  Compound Debutant Korte Afstand  **********
1 391 Cris de Groot Dry Akers 2 1 1991 720 645 645 720 626 0
2 3 Bert De Jong Alliance d'Amitié 1 0 768 768 0 768 0 0 0
**********  Recurve Veteraan  **********
1 238 Giuliano Cini L'Union fait la Force 2 1 2209 761 737 737 761 711 0
2 89 Cees Willemen De Romeinen 2 1 2109 712 705 712 692 705 0
3 339 Aad Scheerman Gravin Jacoba v Beieren 1 1 1271 639 632 0 632 639 0
4 230 Ton Van Diessen Sint Sebastiaan 2 0 1287 658 629 658 629 0 0
5 50 Marcel Viskens Arabieren 1 0 702 702 0 0 702 0 0
**********  Recurve Heren Senior  **********
1 165 Marchel Kluijtmans L'Union 2 1 2227 756 747 756 724 747 0
2 208 Thierry Maes Sint Barbara 2 1 2175 763 734 678 763 734 0
3 256 Sammy Osendarp Heideschutters 2 1 1959 693 642 624 642 693 0
4 11 Dimitri Jakobsen UNO 2 1 1897 707 608 707 608 582 0
5 211 Remi Van Bemmel Sint Barbara 2 1 1814 714 560 540 560 714 0
6 377 Luc Jordaens X Archery Team 2 1 1733 608 574 574 551 608 0
7 121 Jean-Pierre Looijen Nimrod 1 1 1513 778 735 0 735 778 0
8 365 Rob Termeer Recht door Zee 2 1 1511 614 601 614 296 601 0
9 319 William De Smedt Kon. Jong Sint-Sebastiaan 1 1 1493 747 746 747 0 746 0
10 81 Mark Van der Spoel De Hockedam 2 1 1458 743 715 715 743 0 0
11 137 Johannes Gysen Heideschutters 1 1 1439 747 692 0 747 692 0
12 389 Chris Truyen Kon. Jong Sint-Sebastiaan 1 1 1405 706 699 706 0 699 0
13 323 Tom Jansen Kon. Jong Sint-Sebastiaan 1 1 1379 695 684 695 0 684 0
14 80 Raymond Van der Poel De Hockedam 2 1 1371 686 685 686 685 0 0
15 279 Kevin Van Beeck Dry Akers 1 1 980 552 428 428 0 552 0
16 283 Frank Beyers X Archery Team 1 1 731 415 316 415 0 316 0
17 39 Arjan Schuurbiers L'Union fait la Force 2 0 1304 656 648 656 648 0 0
18 33 Raymond Zuidwijk HBS Artemis 1 0 806 806 0 806 0 0 0
19 47 Maurice Jetten Willem Tell sc 1 0 760 760 0 760 0 0 0
20 19 Eddie Kempe Alliance d'Amitié 1 0 741 741 0 741 0 0 0
21 153 Herman Carlebur Houts Welvaren 1 0 729 729 0 729 0 0 0
22 397 Martijn Wolfers Nooit Volleerd 1 0 724 724 0 0 724 0 0
23 415 Mats Van Belle Willem Tell 0 1 712 712 0 0 0 712 0
24 8 Jan-Kees Slabbekoorn UNO 1 0 710 710 0 710 0 0 0
25 404 Walter Spierenburg Odysseus 1 0 622 622 0 0 622 0 0
26 392 Fred Kerpels De Hockedam 1 0 617 617 0 0 617 0 0
27 67 Jeroen Verwimp Concordia Florebith 1 0 596 596 0 596 0 0 0
28 124 Pascal Van Ginneke Nooit Volleerd 1 0 589 589 0 0 589 0 0
29 406 Floris van Wanrooij UNO 1 0 424 424 0 0 424 0 0
**********  Recurve Heren Master  **********
1 169 Adrie Van de Langenberg L'Union 2 1 2251 758 749 758 744 749 0
2 122 Helmut Putman Geest des Tijds 2 1 2093 708 708 677 708 708 0
3 32 René Rommers L'Union fait la Force 2 1 1736 602 595 539 595 602 0
4 381 Ivo De Maeyer Kon. Jong Sint-Sebastiaan 1 1 1437 728 709 728 0 709 0
5 387 Chris Willaert Kon. Jong Sint-Sebastiaan 1 1 1322 662 660 660 0 662 0
6 384 Erik Vervoort Kon. Jong Sint-Sebastiaan 1 1 1322 670 652 652 0 670 0
7 35 Danny Van Ginneke Alliance d'Amitié 2 0 1515 769 746 746 769 0 0
8 105 Theo Voorbij Eemschutters 2 0 1387 704 683 704 683 0 0
9 299 André Gommers Nooit Volleerd 1 0 754 754 0 0 754 0 0
10 371 Sven Verwimp Arabieren 1 0 688 688 0 688 0 0 0
11 209 Michel Segers Sint Barbara 1 0 654 654 0 0 654 0 0
12 96 Bram Van Zoelen Alliance d'Amitié 1 0 623 623 0 623 0 0 0
13 40 Walter Verbruggen Alliance d'Amitié 1 0 623 623 0 623 0 0 0
**********  Recurve Heren Junior  **********
1 31 Menno Rommers L'Union fait la Force 2 1 2147 727 727 693 727 727 0
2 342 Bram Vonck Sint Barbara 2 1 1993 685 674 634 674 685 0
3 214 Warre Vonck Sint Barbara 2 1 1834 652 647 535 652 647 0
4 359 Maxime Adriaenssens X Archery Team 2 1 1706 612 553 541 612 553 0
5 320 Jarno De Smedt Kon. Jong Sint-Sebastiaan 1 1 1564 789 775 789 0 775 0
6 388 Jarno Truyen Kon. Jong Sint-Sebastiaan 1 1 1384 723 661 723 0 661 0
7 317 Ben Jansen Kon. Jong Sint-Sebastiaan 1 1 1332 673 659 673 0 659 0
8 285 Armando de Rover X Archery Team 1 1 1130 566 564 566 0 564 0
9 20 Meindert Kempe Alliance d'Amitié 2 0 1386 737 649 649 737 0 0
10 242 Lucas Langendoen L'Union fait la Force 2 0 1221 612 609 612 609 0 0
11 245 Harvey Van Loon L'Union fait la Force 1 0 770 770 0 0 770 0 0
12 403 Bryan Voskamp Odysseus 1 0 757 757 0 0 757 0 0
13 77 Bjarne Vergouwen NVL 0 1 655 655 0 0 0 655 0
14 295 Zeno Diepstraten Sint Sebastiaan 1 0 574 574 0 574 0 0 0
15 29 Frank Korzillius Tevredenheid 1 0 554 554 0 554 0 0 0
16 395 Hovik Aslanian De Vriendekring 1897 1 0 422 422 0 0 422 0 0
**********  Recurve Dames Senior  **********
1 120 Marianne Bernards Nimrod 2 1 2135 743 724 743 724 668 0
2 215 Hilde Van Geenhoven Sint Barbara 2 1 1987 691 664 632 691 664 0
3 132 Wei Xuan Cheng Heideschutters 2 1 839 340 260 340 260 239 0
4 402 Esther van der Spoel De Hockedam 1 1 633 633 0 633 0 0 0
5 357 Liesbeth Kruijswijk Alliance d'Amitié 2 0 1145 626 519 519 626 0 0
6 411 Els Van den Broeck Kon. Hertog Van Brabant 0 1 787 787 0 0 0 787 0
7 372 Sylvia Scheerman Gravin Jacoba v Beieren 0 1 728 728 0 0 0 728 0
8 183 Brigitte Nouws Nooit Volleerd 1 0 700 700 0 0 700 0 0
9 44 Anja Jetten Willem Tell sc 1 0 631 631 0 631 0 0 0
10 396 Kimberly Kitting Nooit Volleerd 1 0 579 579 0 0 579 0 0
**********  Recurve Dames Master  **********
1 104 Jeanette Voorbij Eemschutters 2 0 1335 683 652 683 652 0 0
2 180 Conny Lauwen Nooit Volleerd 1 0 653 653 0 0 653 0 0
3 176 Inge Brouwer Nimrod 1 0 625 625 0 0 625 0 0
4 416 Laeti Van den Eede Willem Tell 0 1 582 582 0 0 0 582 0
**********  Recurve Dames Junior  **********
1 113 Jennifer Pols Fredrik Hendrik 1 1 1407 718 689 689 0 718 0
2 334 Daniella Stegner X Archery Team 1 1 1250 655 595 655 0 595 0
3 103 Cheyenne Voorbij Eemschutters 2 0 1408 736 672 672 736 0 0
4 380 Elian van Steen KSM 1 0 753 753 0 753 0 0 0
5 46 Lotte Jetten Willem Tell sc 1 0 719 719 0 719 0 0 0
6 351 Janna van de Sanden Nimrod 1 0 614 614 0 0 614 0 0
7 316 Rani Van den Bulck Kon. Jong Sint-Sebastiaan 1 0 611 611 0 611 0 0 0
**********  Compound Veteraan  **********
1 88 Ton Van Gestel Alliance d'Amitié 2 1 2513 845 835 845 835 833 0
2 293 Jaap Rentmeester UNO 2 1 2287 769 765 769 765 753 0
3 206 Rita Audenaert Sint Barbara 2 1 2254 767 744 743 767 744 0
4 78 Theo Polderman Fredrik Hendrik 1 1 1552 778 774 774 0 778 0
5 231 Ad Van Vught Sint Sebastiaan 2 0 1612 819 793 793 819 0 0
6 243 Roy Timmerman L'Union fait la Force 2 0 1608 813 795 813 795 0 0
7 23 Harry Koot Alliance d'Amitié 2 0 1602 803 799 799 803 0 0
8 379 Henk Voetberg HBS Artemis 1 0 839 839 0 839 0 0 0
9 191 Frans Van Eekelen Oude Doelen 1 0 823 823 0 0 823 0 0
10 157 Piet Snel Gravin Jacoba v Beieren 1 0 796 796 0 796 0 0 0
11 18 Alex Katzoff Alliance d'Amitié 1 0 761 761 0 0 761 0 0
12 158 Leen Zwarteveld Fredrik Hendrik 0 1 0 0 0 0 0 0 0
**********  Compound Senior  **********
1 355 Kris Dhooghe Sint Barbara 2 1 2506 843 835 828 843 835 0
2 227 Joan Koole Schutterij Ravenstein 2 1 2503 845 832 832 845 826 0
3 255 Jorg van Immerseel X Archery Team 2 1 2110 713 706 713 706 691 0
4 306 Jack Strijbos Oude Doelen 1 1 1660 834 826 0 826 834 0
5 147 Frederic Simons Heideschutters 1 1 1645 825 820 825 0 820 0
6 393 Jos Leertouwer De Hockedam 1 1 1629 831 798 0 831 798 0
7 378 Jan-Willem BruŽl Schutterij Ravenstein 1 1 1538 791 747 791 0 747 0
8 210 Yoeri Segers Sint Barbara 1 1 1470 740 730 740 0 730 0
9 350 Jan Adriaenssens X Archery Team 2 0 1599 813 786 813 786 0 0
10 185 Mark Gort Oude Doelen 1 0 859 859 0 0 859 0 0
11 15 Bart Dudink Tevredenheid 1 0 851 851 0 851 0 0 0
12 276 Alexander Renard KSM 0 1 849 849 0 0 0 849 0
13 152 Stijn Weterings Tevredenheid 1 0 842 842 0 842 0 0 0
14 414 Naomi Martens De Ware Vrienden 0 1 830 830 0 0 0 830 0
15 408 Chariet Kacem Kon. Hertog Van Brabant 0 1 812 812 0 0 0 812 0
16 125 Mark Simons Kon. Hertog Van Brabant 0 1 808 808 0 0 0 808 0
17 24 Desiree Heijstek Tevredenheid 1 0 792 792 0 792 0 0 0
18 410 Nick Luijendijk De Hockedam 0 1 0 0 0 0 0 0 0
**********  Compound Master  **********  
1 356 Leo Korstanje Schutterij Ravenstein 2 1 2399 820 809 770 820 809 0
2 292 Ylona Lindenberg UNO 2 1 2365 809 794 809 794 762 0
3 348 Henri van Dun Recht door Zee 2 1 2180 740 720 720 720 740 0
4 187 Ad Oomen Oude Doelen 2 1 1620 824 796 824 796 0 0
5 192 Wim Van Zundert Oude Doelen 1 1 1575 790 785 0 790 785 0
6 274 Mon Meeusen X Archery Team 2 0 1565 785 780 785 780 0 0
7 156 Hedwig Roest Gravin Jacoba v Beieren 1 0 831 831 0 831 0 0 0
8 344 Andre Verswijvelen Dry Akers 1 0 801 801 0 801 0 0 0
9 151 Wim Heijstek Tevredenheid 1 0 796 796 0 796 0 0 0
10 412 Chris Vanderperre Kon. Hertog Van Brabant 0 1 793 793 0 0 0 793 0
11 178 Arno Kapitein Nooit Volleerd 1 0 712 712 0 0 712 0 0
**********  Compound Junior  **********
1 291 Tia Verswijvelen Dry Akers 2 1 2361 806 788 767 806 788 0
2 66 Mitchell Van der Wal Alliance d'Amitié 1 0 812 812 0 0 812 0 0
3 26 Patrick Korzillius Tevredenheid 1 0 780 780 0 780 0 0 0
4 267 Siemen De Beukelaar Dry Akers 1 0 738 738 0 0 738 0 0
5 179 Kaylin Kapitein Nooit Volleerd 1 0 666 666 0 0 666 0 0


Flyer 900ICC 2017.pdf




Wedstrijden in Ulvenhout




Terug naar boven