Bonds-(regio)competitie 2017/2018 - Schietdagen en locaties

  Bondsnr naam schietdag wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrijd
1 2 3 4 5 6 7
Team 1
1 116931 Marc vd Wijngaard ma Ulvenhout Etten-Leur Etten-Leur Ulvenhout Etten-Leur Etten-Leur Ulvenhout
2 154767 Danny van Ginneke ma Ulvenhout Etten-Leur Etten-Leur Ulvenhout Etten-Leur Etten-Leur Ulvenhout
3 150400 Jan Knobel ma Ulvenhout Etten-Leur Etten-Leur Ulvenhout Etten-Leur Etten-Leur Ulvenhout
4 159118 Meindert Kempe zo Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout
Team 2
1 163291 Eddie Kempe ma Ulvenhout Etten-Leur Etten-Leur Ulvenhout Etten-Leur Etten-Leur Ulvenhout
2 154771 Ricardo Ribbens zo Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout
3 139089 Eric de Rooij zo Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout
4 163701 Xander Spierings zo Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout
Team 3
1 171522 Menno Rooseboom zo Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout
2 161878 Erwin Spriet zo Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout
3 169549 Eline de Groot zo Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout
Indoor Recurve Individueel
1 161371 Olaf van Oord ma Ulvenhout Etten-Leur Etten-Leur Ulvenhout Etten-Leur Etten-Leur Ulvenhout
2 170550 Ivon Djorinska zo Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout
3 171525 Jeff Tarling zo Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout
4 142476 Dennie de Ridder ma Ulvenhout Etten-Leur Etten-Leur Ulvenhout Etten-Leur Etten-Leur Ulvenhout
5 170551 Arjan Plazier zo Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout
6 170552 Joey Plazier zo Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout
7 163903 Jan van Dorst zo Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout
8 167637 Justin Neffgen zo Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout
9 167369 Aron van Loon zo Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout
10 143652 Martin Rasenberg zo Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout
11 150401 Anton Rasenberg  zo Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout
12 167308 Liesbeth Kruiswijk zo Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout
13 167309 Anne Kruiswijk zo Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout
14 167635 Kas Slaghekke zo Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout
15 167687 Niels van Erk zo Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout
16 168035 Christiaan van Haperen zo Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout
17 168864 Anneke Meijer zo Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout
18 168866 Anja Schuring zo Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout
19 169350 Wim van Erk zo Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout
20 169769 Marianne van Zoelen zo Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout
21 169845 Bart Harmsen zo Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout
22 171512 Kelly Hagoort zo Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout
23 169495 Amy Tarling zo Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout
24 171520 Koen Nonnekes zo Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout
25 171521 Kimi op de Weegh zo Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout
Indoor Compound Teams
Team 1
1 153190 Ton van  Gestel ma Ulvenhout Etten-Leur Etten-Leur Ulvenhout Etten-Leur Etten-Leur Ulvenhout
2 136674 Marco Voermans ma Ulvenhout Etten-Leur Etten-Leur Ulvenhout Etten-Leur Etten-Leur Ulvenhout
3 151811 Vincent Lucassen ma Ulvenhout Etten-Leur Etten-Leur Ulvenhout Etten-Leur Etten-Leur Ulvenhout
4 159093 Marco Veld zo Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout
Team 2
1 154768 Harry Koot ma Ulvenhout Etten-Leur Etten-Leur Ulvenhout Etten-Leur Etten-Leur Ulvenhout
2 164874 Mitchell van der Wal zo Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout
3 150978 Jack van Leeuwen zo Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout
Team 3
1 130019 Alex Katzoff ma Ulvenhout Etten-Leur Etten-Leur Ulvenhout Etten-Leur Etten-Leur Ulvenhout
2 140046 Fred de Rooij ma Ulvenhout Etten-Leur Etten-Leur Ulvenhout Etten-Leur Etten-Leur Ulvenhout
3 163700 Roland Spierings zo Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout
Indoor Compound Individueel
1 140705 Ton Gooijers zo Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout
2 167832 Kayleigh van der Wal zo Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout
Indoor Barebow Individueel
1 164032 Walter Verbruggen ma Ulvenhout Etten-Leur Etten-Leur Ulvenhout Etten-Leur Etten-Leur Ulvenhout
Indoor Longbow Individueel
1 168865 Eelco Schuring ma Ulvenhout Etten-Leur Etten-Leur Ulvenhout Etten-Leur Etten-Leur Ulvenhout
2 169770 Bram van Zoelen zo Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout Ulvenhout
3 170209 Richard Meulemans ma Ulvenhout Etten-Leur Etten-Leur Ulvenhout Etten-Leur Etten-Leur Ulvenhout
25m-1PIJL Barebow Individuuel
1 164032 Walter Verbruggen ma Dongenvaart Etten-Leur Etten-Leur Rijen Etten-Leur Rijen Dongenvaart
25m-1PIJL Recurve Individuuel
1 154767 Danny van Ginneke ma Dongenvaart Etten-Leur Rijen Rijen Etten-Leur Rijen Dongenvaart
2 150400 Jan Knobel ma Dongenvaart Etten-Leur Rijen Rijen Etten-Leur Rijen Dongenvaart
3 163291 Eddie Kempe ma Dongenvaart Etten-Leur Rijen Rijen Etten-Leur Rijen Dongenvaart
4 165032 Hans Kruitwgen ma Dongenvaart Etten-Leur Rijen Rijen Etten-Leur Rijen Dongenvaart
5 168865 Eelco Schuring ma Dongenvaart Etten-Leur Rijen Rijen Etten-Leur Rijen Dongenvaart
6 169770 Bram van Zoelen ma Dongenvaart Etten-Leur Rijen Rijen Etten-Leur Rijen Dongenvaart
7 169769 Marianne van Zoelen ma Dongenvaart Etten-Leur Rijen Rijen Etten-Leur Rijen Dongenvaart
25m-1PIJL Compound Individuuel
1 154768 Harry Koot ma Dongenvaart Etten-Leur Rijen Rijen Etten-Leur Rijen Dongenvaart
2 130019 Alex Katzoff ma Dongenvaart Etten-Leur Rijen Rijen Etten-Leur Rijen Dongenvaart
3 154764 Bert de Jong ma Dongenvaart Etten-Leur Rijen Rijen Etten-Leur Rijen Dongenvaart
4 153190 Ton van  Gestel ma Dongenvaart Etten-Leur Rijen Rijen Etten-Leur Rijen Dongenvaart
5 136674 Marco Voermans ma Dongenvaart Etten-Leur Rijen Rijen Etten-Leur Rijen Dongenvaart
6 140046 Fred de Rooij ma Dongenvaart Etten-Leur Rijen Rijen Etten-Leur Rijen Dongenvaart
7 159093 Marco Veld zo Etten-Leur Etten-Leur Rijen Rijen Etten-Leur Rijen Etten-Leur


AFMELDEN LIEFST PER APP NAAR DE ORGANISERENDE VERENIGING
vergeet niet je naam en bondsnummer  en vereniging te vermelden
zie  Locaties
 

Wedstrijdkalender Indoor & 25m 1pijl

Wedstrijdleiders

NHB Scoreprogramma

schietreglement regiocompetitie regio 107.pdf


uitleg bonds-(regio) competities.pdf


Wedstrijden in Ulvenhout

Terug naar boven