Zomerwedstrijd - uitslagen zondag 6 mei 2018

1. Aspiranten Recurve t/m 10 jr (>2007)
plaats bondsnr naam vereniging plaats zomer  
1 171355 Laura Wisse Vriendenkring Rijen 209  
2 171468 Arlon Staffeleu Concordia Florebith Oudenbosch 168  
3 172220 Jason Stam Concordia Florebith Oudenbosch 134  
4 171352 Adeline Putman Nimrod Etten-Leur 129  
5 170552 Joey Plaizier Alliance d'Amitié Ulvenhout 116  
6 333333 Nelle Bakker Alliance d'Amitié Ulvenhout 83  
7 333333 Glenn Veld Alliance d'Amitié Ulvenhout 65  
9. Aspiranten Hout/BB t/m 12 jr (t/m 2006)
Eindstand
open ronde
bondsnr naam vereniging plaats zomer Eindstand
finale
rondes
1 171464 Joey Brands Concordia Florebith Oudenbosch 82 2
2 171467 Kim Lazeroms Concordia Florebith Oudenbosch 71 1
2. Aspiranten 11/12 jr (2005-2006)
Eindstand
open ronde
bondsnr naam vereniging plaats zomer Eindstand
finale
rondes
1 171520 Koen Nonnekes Alliance d'Amitié Ulvenhout 236 1
2 166782 Bas van den Broek Nimrod Etten-Leur 235 3
3 166612 Roos Gosens Zwartmikkers Middelbeers 202 2
4 168035 Christian van Haperen Alliance d'Amitié Ulvenhout 190  
5 171521 Kimi Op de Weegh Alliance d'Amitié Ulvenhout 178  
6 44444 Bloem Aerts Alliance d'Amitié Ulvenhout 173 4
7 555555 Arwen Snijders Alliance d'Amitié Ulvenhout 165  
3. Cadet Recurve 13/14 jr (2003-2004)
Eindstand
open ronde
bondsnr naam vereniging plaats zomer Eindstand
finale
rondes
1 169104 Vera Minkenberg Vriendenkring Rijen 232 4
2 164005 Davy de Wilde Nimrod Etten-Leur 227 2
3 164473 Niels Elst Concordia Florebith Oudenbosch 226 3
4 167687 Niels van Erk Alliance d'Amitié Ulvenhout 211 1
5 170416 Sem Nous E.W.E. Zundert 196  
6 168515 Fenna Bogaard Nimrod Etten-Leur 192  
7 168195 Erik Visser Nimrod Etten-Leur 170  
8 171595 Fabiano Werneri E.W.E. Zundert 168  
9 167635 Kas Slaghekke Alliance d'Amitié Ulvenhout 136  
11 222222 Richard Oostvogels L'Union fait la Force Roosendaal 136  
13 170674 Maarten Delien Zwartmikkers Middelbeers 120  
10. Cadet Hout/BB 13/16 jr (2001-2003)
Eindstand
open ronde
bondsnr naam vereniging plaats zomer Eindstand
finale
rondes
1 168508 Thijs Bezemer Concordia Florebith Oudenbosch 193 2
2 164848 Melle Spanjers Zwartmikkers Middelbeers 191 1
Cadet Recurve 15/16 jr (2002-2003)
Eindstand
open ronde
bondsnr naam vereniging plaats zomer Eindstand
finale
rondes
1 100096 Stan Lemmons Rozenjact door Zee Hoogeloon 230 2
2 169540 Eline de Groot Alliance d'Amitié Ulvenhout 227 1
3 154472 Robert Rommens Concordia Florebith Oudenbosch 219  
4 164855 Lucas Langendoen L'Union Fait La  Force Roosendaal 217  
5 167309 Anne Kruijswijk Alliance d'Amitié Ulvenhout 200 4
6 167343 Floor van den Brande Nimrod Etten-Leur 200 3
9 168732 Stijn de Vries Nimrod Etten-Leur 178  
10 171229 Jeroen Frieling Rozenjact door Zee Hoogeloon 169  
11 161713 Veroniek Beemer Nimrod Etten-Leur 137  
12 444444 Aaron van der Laag E.W.E. Zundert 116  
13 163903 Jan van Dorst Alliance d'Amitié Ulvenhout 96  
14 169845 Bart Harmsen Alliance d'Amitié Ulvenhout 75  
7. Cadet Compound 13 -16 jr (2002-2003-2004-2005)
Eindstand
open ronde
bondsnr naam vereniging plaats zomer Eindstand
finale
rondes
1 169987 Berry  de Wit Nimrod Etten-Leur 89 1
5. Junioren Recurve 17-20 jr (1998-1999-2000)
Eindstand
open ronde
bondsnr naam vereniging plaats zomer Eindstand
finale
rondes
1 159839 Coen Beemer Nimrod Etten-Leur 266 2
2 159118 Meindert Kempe Alliance d'Amitié Ulvenhout 252 1
3 160940 Ronald Gijsen Nimrod Etten-Leur 240 4
4 163881 Tara Jong Nimrod Etten-Leur 211 3


Tussenstand Jeugd competitie 2018


Wedstrijden in Ulvenhout


Terug naar boven