Indoorkampioenschappen 2019

datum wedstrijd locatie
zondag 20 januari RK Aspiranten (Rayon 2) Nimrod Etten-Leur
zondag 3 februari RK Individueel (Rayon 2)
Barebow-Longbow-Instinctivebow kl 1 & 2
HKS Zoetermeer
zondag 3 februari RK Individueel (Rayon 2)
Compound kl 1 & 2
ARC Rotterdam
zondag 3 februari RK Individueel (Rayon 2)
Recurve kl 1 & 2
Zwartmikkers Middelbeers
zondag 3 februari RK Individueel (Rayon 2)
Recurve kl 3 & 4
Rozenjacht Baarschot
zondag 3 februari RK Individueel (Rayon 2)
Recurve kl 5 & 6
Alliance d'Amitié Ulvenhout
zondag 3 februari RK Individueel Cadet (Rayon 2)
Recurve kl 1 & 2
Meierijers Berkel-Enschot
zondag 3 februari RK Individueel Junioren (Rayon 2)
Recurve kl 1 & 2 
Cadet & Junioren Compound kl1 & 2
Vriendenkring Rijen
 zondag 10 februari RK Teams (Rayon 2)
Compound Ere & A klasse
 ARC Rotterdam
 zondag 10 februari  RK Teams (Rayon 2)
Recurve Ere & A klasse
 Rozenjacht Baarschot
 zondag 10 februari  RK Teams (Rayon 2)
Recurve B & C klasse
 Zwartmikkers Middelbeers
  zondag 10 februari   RK Teams (Rayon 2)
Recurve D klasse & BB Ere-klasse
 Vriendenkring Rijen
zaterdag 9 maart NK Aspiranten V.Z.O.D Zeelst Veldhoven
zaterdag 9 maart NK Cadetten Alliance d'Amitié Ulvenhout
zaterdag 9 maart NK Junioren Rozenjagers Eerde
zondag 10 maart BK Indoor Individueel Recurve kl 1 & 2 Meierijers Berkel-Enschot
zondag 10 maart BK Indoor Individueel Recurve kl 3 & 4 Zwartmikkers Middelbeers
zondag 10 maart BK Indoor  Individueel Compound kl 1 & 2 HKS Zoetermeer
zondag 10 maart BK Indoor Individueel
Barebow-Longbow-Instinctivebow kl 1 & 2
HBSA Almere
zaterdag 16 maart BK Indoor Teams Recurve kl A & B nog niet bekend
zaterdag 16 maart BK Indoor Teams Recurve kl A & B Zwartmikkers Middelbeers
zaterdag 16 maart BK Indoor Teams Recurve kl C & D Heerlijkheid Ammerzoden
zondag 17 maart BK Indoor Teams Compound kl A Rozenjagers Eerde
zondag 17 maart BK Indoor Teams Recurve ere-klasse Zwartmikkers Middelbeers
zondag 17 maart BK Indoor Teams Compound ere-klasse Rozenjacht Baarschot
zondag 17 maart BK Indoor Teams Compound ere-klasse Pijlsnel Landsmeer
zondag 7 april NHB Beker finale nog niet bekend
zondag 14 april RK Individueel 25m 1p Landmans Unie Schijndel
zondag 12 mei RK Teams 25m 1p Landmans Unie Schijndel
zaterdag 25 mei BK Individueel 25m 1p klasse 2-6 Landmans Unie Schijndel
zondag 26 mei BK Individueel 25m 1p ere-klasse Landmans Unie Schijndel
zaterdag 1 juni BK Teams 25m 1p klasse 2-6 Landmans Unie Schijndel
zondag 2 juni BK Teams 25m 1p ere-klasse Landmans Unie Schijndel


 Aanvang alle wedstrijden 10.00 uur

 
Wedstrijden in Ulvenhout
 
 

Terug naar boven