Baanindeling 900 Ronde Ulvenhout zondag 29 april 2018
baan | Naam | Vereniging | Plaats | Klasse | Afstand | |
1 | 1A | Merline van den Berg | HBS Almere | Almere | CJ | Korte |
2 | 1B | Bert Geboers | Rozenjacht Recht Door Zee | Hoogeloon | CD | Korte |
3 | 1C | Kimi Geboers | Rozenjacht Recht Door Zee | Hoogeloon | CJ | Korte |
4 | 1D | Laura Willaert | KJSS | Rumst | RDJ | Korte |
5 | 2A | Roos Gosens | Zwartmikkers | Middelbeers | RDJ | Korte |
6 | 2B | Marcel Wagemakers | Alliance d'Amitié | Ulvenhout | RD | Korte |
7 | 2C | Menno Roseboom | Alliance d'Amitié | Ulvenhout | RD | Korte |
8 | 2D | Willy Hellemans | KJSS | Rumst | RD | Korte |
9 | 3A | Patrick Jacobs | XAT | Wuustwezel | RD | Korte |
10 | 3B | Tim Bruijns | AHV Centaur | Amersfoort | RD | Korte |
11 | 3C | Kimi op de Weegh | Alliance d'Amitié | Ulvenhout | RHJ | Korte |
12 | 3D | Niels van Erk | Alliance d'Amitié | Ulvenhout | RHJ | Korte |
13 | 4A | Koen Nonnekes | Alliance d'Amitié | Ulvenhout | RHJ | Korte |
14 | 4B | Davy de Wilde | Nimrod | Etten-Leur | RHJ | Korte |
15 | 4C | Jonas Jacobs | XAT | Wuustwezel | RHJ | Korte |
16 | 4D | Maarten Delien | Zwartmikkers | Middelbeers | RHJ | Korte |
17 | 5A | Melle Spanjers | Zwartmikkers | Middelbeers | RHJ | Korte |
18 | 5B | Sem Bruël | Schutterij Ravenstein | Kloetinge | RDJ | Korte |
19 | 5C | Roos Bruël | Schutterij Ravenstein | Kloetinge | CJ | Korte |
20 | 5D | Anneke Meijer | Alliance d'Amitié | Ulvenhout | Deb | Korte |
21 | 6A | Natascha Bruël | Schutterij Ravenstein | Kloetinge | CS | Lange |
22 | 6B | René van der Voort | Schutterij Ravenstein | Kloetinge | CS | Lange |
23 | 6C | Nick Luijendijk | ARC | Rotterdam | CS | Lange |
24 | 6D | Jos Leertouwer | ARC | Rotterdam | CS | Lange |
25 | 7A | Wil Frankhuisen | Schutterij Ravenstein | Kloetinge | CV | Lange |
26 | 7B | Jan-Willem Bruël | Schutterij Ravenstein | Kloetinge | CS | Lange |
27 | 7C | Lars Linders | Willem Tell sc | Hoensbroek | RHS | Lange |
28 | 7D | Ad van Vught | St Sebastiaan | Goirle | CV | Lange |
29 | 8A | Frits Boskma | Schutz von Rode | Herzogenrath | CV | Lange |
30 | 8B | Leo Meijer | Schutz von Rode | Herzogenrath | CV | Lange |
31 | 8C | Leo Korstanje | Schutterij Ravenstein | Kloetinge | CM | Lange |
32 | 8D | Jim de Haan | Schutterij Ravenstein | Kloetinge | CM | Lange |
33 | 9A | Joan Koole | Schutterij Ravenstein | Kloetinge | CS | Lange |
34 | 9B | Humphrey Scholten | Schutterij Ravenstein | Kloetinge | CS | Lange |
35 | 9C | Hedwig Roest | Gr. Jacoba van Beieren | Gouda | CM | Lange |
36 | 9D | Eelco Schuring | Alliance d'Amitié | Ulvenhout | RHV | Lange |
37 | 10A | Patrick de Visser | Gr. Jacoba van Beieren | Gouda | CS | Lange |
38 | 10B | Mark Gort | Oude Doelen | Roosendaal | CS | Lange |
39 | 10C | Piet Snel | Gr. Jacoba van Beieren | Gouda | CV | Lange |
40 | 10D | Daniel van Heijden | Oude Doelen | Roosendaal | CS | Lange |
41 | 11A | Jack Strijbos | Oude Doelen | Roosendaal | CS | Lange |
42 | 11B | Aad Scheerman | Gr. Jacoba van Beieren | Gouda | RHV | Lange |
43 | 11C | Mon Meeusen | XAT | Wuustwezel | CM | Lange |
44 | 11D | Wim van Zundert | Oude Doelen | Roosendaal | CM | Lange |
45 | 12A | Adrie Oomen | Oude Doelen | Roosendaal | CM | Lange |
46 | 12B | Jurgen Beerlandt | XAT | Wuustwezel | CS | Lange |
47 | 12C | Jan Adriaenssens | XAT | Wuustwezel | CS | Lange |
48 | 12D | Jorg Van Immerseel | XAT | Wuustwezel | CS | Lange |
49 | 13A | Patrick Pennings | Rozen van Oranje | Heeze | CS | Lange |
50 | 13B | Maxime Adriaenssens | XAT | Wuustwezel | RHJ | Lange |
51 | 13C | Harry Koot | Alliance d'Amitié | Ulvenhout | CV | Lange |
52 | 13D | Ton van Gestel | Alliance d'Amitié | Ulvenhout | CV | Lange |
53 | 14A | Wim van Erk | Alliance d'Amitié | Ulvenhout | RHS | Lange |
54 | 14B | Dimitri Jakobsen | UNO | Borsele | RHS | Lange |
55 | 14C | Bert de Jong | Alliance d'Amitié | Ulvenhout | CV | Lange |
56 | 14D | Theo Polderman | Fredrik Hendrik | Delft | CV | Lange |
57 | 15A | Jennifer Pols | Fredrik Hendrik | Delft | RDJ | Lange |
58 | 15B | Ylona Lindenberg | UNO | Borsele | CM | Lange |
59 | 15C | Jaap Rentmeester | UNO | Borsele | CV | Lange |
60 | 15D | Anne Kruijswijk | Alliance d'Amitié | Ulvenhout | RDJ | Lange |
61 | 16A | Robert-Jan van Olffen | Agon Sagitta | Emmen | RHS | Lange |
62 | 16B | Zeno Diepstraten | St Sebastiaan | Goirle | RHJ | Lange |
63 | 16C | Sarah Truyen | KJSS | Rumst | RDJ | Lange |
64 | 16D | Rani Van den Bulck | KJSS | Rumst | RDJ | Lange |
65 | 17A | Liesbeth Kruijswijk | Alliance d'Amitié | Ulvenhout | RDS | Lange |
66 | 17B | Erwin Spriet | Alliance d'Amitié | Ulvenhout | RHS | Lange |
17C | Lange | |||||
67 | 17D | Jens Van Reeth | KJSS | Rumst | RHJ | Lange |
68 | 18A | Aycko De Smedt | KJSS | Rumst | RDJ | Lange |
69 | 18B | Joost Verlouw | Concoedia Florebith | Oudenbosch | CHS | Lange |
70 | 18C | Bart Cuypers | KJSS | Rumst | RHS | Lange |
71 | 18D | Magna Vervoort | KJSS | Rumst | RDS | Lange |
72 | 19A | Rita Audenaert | SBM | Melsele | CV | Lange |
73 | 19B | Jarno Truyen | KJSS | Rumst | RHJ | Lange |
74 | 19C | Elian van Steen | KSG | Merksplas | RHJ | Lange |
75 | 19D | Ben Jansen | KJSS | Rumst | RHJ | Lange |
76 | 20A | Jarno De Smedt | KJSS | Rumst | RHJ | Lange |
77 | 20B | Julie Hellemans | KJSS | Rumst | RHJ | Lange |
78 | 20C | Nils Pocket | SBM | Melsele | RHJ | Lange |
79 | 20D | Bram Vonck | SBM | Melsele | RHJ | Lange |
80 | 21A | Erik Vervoort | KJSS | Rumst | RM | Lange |
81 | 21B | Tom Jansen | KJSS | Rumst | RHS | Lange |
82 | 21C | Warre Vonck | SBM | Melsele | RHJ | Lange |
83 | 21D | Chris Willaert | KJSS | Rumst | RM | Lange |
84 | 22A | Stan Lemmens | Rozenjacht Recht Door Zee | Hoogeloon | RHJ | Lange |
85 | 22B | Jeroen Frieling | Rozenjacht Recht Door Zee | Hoogeloon | RHJ | Lange |
86 | 22C | Hilde Van Geenhoven | SBM | Melsele | RDS | Lange |
87 | 22D | Chris Truyen | KJSS | Rumst | RHS | Lange |
88 | 23A | William De Smedt | KJSS | Rumst | RHS | Lange |
89 | 23B | Tine Daelman | SBM | Melsele | RHS | Lange |
90 | 23C | Remi Van Bemmel | SBM | Melsele | RHS | Lange |
91 | 23D | Thierry Maes | SBM | Melsele | RHS | Lange |
92 | 24A | Yoeri Segers | SBM | Melsele | RHS | Lange |
93 | 24B | Marchel Kluijtmams | L'Union | Boxtel | RM | Lange |
94 | 24C | Adrie van de Langenberg | L'Union | Boxtel | RM | Lange |
95 | 24D | Hanne Burggraeve | Heideschutters | Kalmthout | RDJ | Lange |
96 | 25A | Benjamin Nelen | Essense Lange Afstandschutters | Essen | RHS | Lange |
97 | 25B | Frederic Simons | Heideschutters | Kalmthout | CS | Lange |
98 | 25C | Wei Xuan Cheng | Heideschutters | Kalmthout | RDS | Lange |
99 | 25D | Kjell Feyen | Heideschutters | Kalmthout | RHJ | Lange |
100 | 26A | Mark van der Poel | De Hockedam | Mijnsheerenland | RHS | Lange |
101 | 26B | Raymond van der Poel | De Hockedam | Mijnsheerenland | RHS | Lange |
102 | 26C | Johannes Gysen | Heideschutters | Kalmthout | RHS | Lange |
103 | 26D | Sammy Osendarp | Heideschutters | Kalmthout | RHS | Lange |
104 | 27A | Eva de Smet | Heideschutters | Kalmthout | RDJ | Lange |
105 | 27B | Herman Carlebur | Houts Welvaren | Mierlo | RM | Lange |
106 | 27C | Igor Minkenberg | Vriendenkring | Rijen | RHS | Lange |
107 | 27D | Henk Beek | Vriendenkring | Rijen | RHS | Lange |
108 | 28A | Cees Willemen | De Romeinen | Gilze | RHV | Lange |
109 | 28B | Giuliano Cini | L'Union fait la force | Roosendaal | RHV | Lange |
110 | 28C | Henrie van Dun | Recht door zee | Gemonde | CM | Lange |
111 | 28D | Rob Termeer | Recht door zee | Gemonde | RHS | Lange |
112 | 29A | Bart Paalvast | HBSV Achilles | Alkmaar | RHV | Lange |
113 | 29B | Derek Vredeveld | HBSV Achilles | Alkmaar | RHV | Lange |
114 | 29C | Guus Zebregs | Meierijers | Berkel-Enschot | CM | Lange |
115 | 29D | Pim van Dijken | Meierijers | Berkel-Enschot | RHV | Lange |
116 | 30A | Jörgen Hendriks | HBSV Achilles | Alkmaar | RHS | Lange |
117 | 30B | Brett Sutcliffe | HBSV Achilles | Alkmaar | RHS | Lange |
118 | 30C | Coen van den Berg | ASV Prins Willem Alexander | Hulshorst | CM | Lange |
119 | 30D | Annemiek van den Heuvel | HBSV Achilles | Alkmaar | RM | Lange |