Voorlopige deelnemerslijst 900 Ronde Ulvenhout zondag 12 mei 2019

Plaats voor 128 deelnemers
 
  Naam Vereniging Boogtype Geslacht Klasse Afstand
1 Elias Trouw X Archery Team - Wuustwezel Compound Man Jeugd KA
2 Roos Bruel Schutterij Ravenstein - Kloetinge Compound Vrouw Junior KA
3 Melle Spanjers De Zwartmikkers - Middelbeers Recurve Man Debutant KA
4 Peter Teunissen Kon. Jonge Sint-Sebastiaan - Rumst Recurve Man Debutant KA
5 Loek Tijssen Kon. Sint-Sebastiaan - Merksplas  Recurve Man Debutant KA
6 Lisa Lenaerts Kon. Sint-Sebastiaan - Merksplas  Recurve Vrouw Debutant KA
7 Davy de Wilde HBV Nimrod - Etten-Leur Recurve Man Jeugd KA
8 Bas Teunissen Kon. Jonge Sint-Sebastiaan - Rumst Recurve Man Jeugd KA
9 Jonas Jacobs X Archery Team - Wuustwezel Recurve Man Jeugd KA
10 Anton Lenaerts Kon. Sint-Sebastiaan - Merksplas  Recurve Man Jeugd KA
11 Tijs Vermeiren Kon. Sint-Sebastiaan - Merksplas  Recurve Man Jeugd KA
12 Nele Bakker Alliance d'Amitié - Ulvenhout Recurve Vrouw Jeugd KA
13 Laura Wisse Vriendenkring - Rijen Recurve Vrouw Jeugd KA
14 Lucienne Verbraak Eemschutters - Soest  Recurve Vrouw Jeugd KA
15 Aycko De Smedt Kon. Jonge Sint-Sebastiaan - Rumst Recurve vrouw Jeugd KA
16 Jolien Trouw X Archery Team - Wuustwezel Recurve Vrouw Jeugd KA
17 Roos Gosens De Zwartmikkers - Middelbeers Recurve Vrouw Jeugd KA
18 Ante Verheyen Kon. Sint-Sebastiaan - Merksplas  Recurve Vrouw Jeugd KA
19 Lies Rawoe Kon. Sint-Sebastiaan - Merksplas  Recurve Vrouw Jeugd KA
20 Jelle Reule Usv - Rotterdam Compound Man Junior LA
21 Merline van den Berg HBS Almere - Almere Compound Vrouw Junior LA
22 Sem Bruel Schutterij Ravenstein - Kloetinge Compound Vrouw Junior LA
23 Coen van den Berg Asv Prins Willem Alexander - Hulshorst Compound Man Master LA
24 Henrie van Dun Recht Door Zee - Gemonde Compound Man Master LA
25 Ad Oomen Oude Doelen - Roosendaal Compound Man Master LA
26 Hedwig Roest Gravin Jacoba van Beieren - Gouda Compound Man Master LA
27 Chris Vanderperre Koninklijke Hertog van Brabant - Mechelen Compound Man Master LA
28 Leo Korstanje Schutterij Ravenstein - Kloetinge Compound Man Master LA
29 Wim van Zundert Oude Doelen - Roosendaal Compound Man Master LA
30 Joan Koole Schutterij Ravenstein - Kloetinge Compound Man Senior LA
31 Jack Strijbos Oude Doelen - Roosendaal Compound Man Senior LA
32 Wim de Leeuw Sint Sebastiaan - Yerseke Compound Man Senior LA
33 René van der Voort Schutterij Ravenstein - Kloetinge Compound Man Senior LA
34 Jan-Willem Bruel Schutterij Ravenstein - Kloetinge Compound Man Senior LA
35 Joost Verlouw Concordia Florebith - Oudenbosch Compound Man Senior LA
36 Jan Adriaenssens X Archery Team - Wuustwezel Compound Man Senior LA
37 Chris Dhooghe Sint-Barbara - Melsele Compound Man Senior LA
38 Frederic Simons Heideschutters - Kalmthout Compound Man Senior LA
39 Benjamin Neelen X Archery Team - Wuustwezel  Compound Man Senior LA
40 Patrick Jacobs X Archery Team - Wuustwezel Compound Man Senior LA
41 Jim de Haan Schutterij Ravenstein - Kloetinge Compound Man Senior LA
42 Naomi Jones Constantia - Drunen Compound Vrouw Senior LA
43 Natascha Bruel Schutterij Ravenstein - Kloetinge Compound Vrouw Senior LA
44 Suzan Renner Concordia Florebith - Oudenbosch Compound Vrouw Senior LA
45 Bea Van den Bosch X Archery Team - Wuustwezel Compound Vrouw Senior LA
46 Elke Peelman Sint-Barbara - Melsele Compound Vrouw Senior LA
47 Theo Polderman Frederik Hendrik - Delft Compound Man Veteraan LA
48 Piet Snel Gravin Jacoba van Beieren - Gouda Compound Man Veteraan LA
49 Harry Koot Alliance d'Amitié - Ulvenhout Compound Man Veteraan LA
50 Ton van Gestel Alliance d'Amitié - Ulvenhout Compound Man Veteraan LA
51 Jos Van Hooydonk Heideschutters - Kalmthout Compound Man Veteraan LA
52 Frans van Eekelen Oude Doelen - Roosendaal Compound Man Veteraan LA
53 Guido van Berlo Sint-Sebastiaan - Rijkevorsel  Compound Man Veteraan LA
54 Rita Audenaert Sint-Barbara - Melsele Compound Vrouw Veteraan LA
55 Maarten Delien De Zwartmikkers - Middelbeers Recurve Man Junior LA
56 Koen Nonnekes Alliance d'Amitié - Ulvenhout Recurve Man Junior LA
57 Jarno Truyen Kon. Jonge Sint-Sebastiaan - Rumst  Recurve Man Junior LA
58 Warre Vonk Sint-Barbara - Melsele Recurve Man Junior LA
59 Bram Vonk Sint-Barbara - Melsele Recurve Man Junior LA
60 Nils Pocket Sint-Barbara - Melsele Recurve Man Junior LA
61 Jennifer Pols Frederik Hendrik - Delft Recurve Vrouw Junior LA
62 Sara Van Mele Sint-Barbara - Melsele Recurve Vrouw Junior LA
63 Eva de Smet Heideschutters - Kalmthout Recurve Vrouw Junior LA
64 Adrie van de Langenberg LÚnion - Boxtel Recurve Man Master LA
65 Rob Tennebroek De Meierijers - Berkel-Enschot  Recurve Man Master LA
66 Erik Vervoort Kon. Jonge Sint-Sebastiaan - Rumst  Recurve Man Master LA
67 Danny van Ginneke Alliance d'Amitié - Ulvenhout Recurve Man Master LA
68 Anneke Meijer Alliance d'Amitié - Ulvenhout Recurve Vrouw Master LA
69 Jean-Pierre Looijen HBV Nimrod - Etten-Leur Recurve Man Senior LA
70 Rob van den Brand Landmans Unie - Schijndel Recurve Man Senior LA
71  Marcel Wisse Vriendenkring - Rijen Recurve Man Senior LA
72 Dimitri Jakobsen Schutterij Ravenstein - Kloetinge Recurve Man Senior LA
73 Eoek Boon Alliance d'Amitié - Ulvenhout Recurve Man Senior LA
74 Igor Minckenberg Vriendenkring  - Rijen Recurve Man Senior LA
75 Chris Truyen Kon. Jonge Sint-Sebastiaan - Rumst  Recurve Man Senior LA
76 Michel Verbraak Eemschutters Soest  Recurve Man Senior LA
77 Thierry  Maes Sint-Barbara - Melsele Recurve Man Senior LA
78 William De Smedt Kon. Jonge Sint-Sebastiaan - Rumst Recurve Man Senior LA
79 Alex de Kreek Concordia Florebith - Oudenbosch Recurve Man Senior LA
80 Johannes Gysen Heideschutters - Kalmthout Recurve Man Senior LA
81 Sammy Osendarp Heideschutters - Kalmthout Recurve Man Senior LA
82 Sam Thijs Heideschutters - Kalmthout Recurve Man Senior LA
83 Jonas Rawoe Kon. Sint-Sebastiaan - Merksplas  Recurve Man Senior LA
84 Elian van Steen Kon. Sint-Sebastiaan - Merksplas  Recurve Man Senior LA
85 Koen Verheyen Kon. Sint-Sebastiaan - Merksplas  Recurve Man Senior LA
86 Marianne Bernards HBV Nimrod - Etten-Leur Recurve Vrouw Senior LA
87 Sarah Truyen Kon. Jonge Sint-Sebastiaan - Rumst  Recurve Vrouw Senior LA
88 Hilde Van Geenhoven Sint-Barbara - Melsele Recurve Vrouw Senior LA
89 Tine Daelman Sint-Barbara - Melsele Recurve Vrouw Senior LA
90 Katrein Mees Heideschutters - Kalmthout Recurve Vrouw Senior LA
91 Gerda Quirijnen Kon. Sint-Sebastiaan - Merksplas  Recurve Vrouw Senior LA
92 Aad Scheerman Gravin Jacoba van Beieren - Gouda Recurve Man Veteraan LA
93 Giuliano Cini Oude Doelen - Roosendaal Recurve Man Veteraan LA
94 Cees Willemen De Romeien - Gilze Recurve Man Veteraan LA
 


Hier aanmelden 
 
 
 Wedstrijden in Ulvenhout
 
 

 
Terug naar boven