Voorlopige deelnemerslijst Zomerwedstrijd zondag 26 mei 2019

 
  baan bondsnr naam vereniging plaats klasse boog
1 1a 172968 Glenn Veld  Alliance d'Amitié  Ulvenhout  Asp 10 jr (2008)  Recurve
2 1b 171067 Djinn bastiaanse L’Union Fait La Force Roosendaal Asp 10 jr.(2008) Recurve
3 1c 173417 Yuna Bastiaanse L’Union Fait La Force Roosendaal Asp 10 jr.(2008) Recurve
4 2a 173808 Nieck Borst Vriendenkring Rijen Asp 10 jr.(2008) Recurve
5 2b 173870 Lucas Touw L’Union Fait La Force Roosendaal Asp 10 jr.(2008) Recurve
6 2c 170552 Joey Plaizier Alliance d'Amitié Ulvenhout Asp 10 jr.(2008) Recurve
7 3a 173114 Alicia Ossenblok Cocordia Florebith Oudenbosch Asp 10 jr.(2008) Recurve
8 3b 173263 Mike Oerlemans Cocordia Florebith Oudenbosch Asp 10 jr.(2008) Recurve
9 3c 172220 Jason Stam Concordia Florebith Oudenbosch Asp 10 jr.(2008) Recurve
10 4a 172694 Celina govaerts Nimrod Etten leur Asp 10 jr.(2008) Recurve
11 4b 555555 Jadey Lopez Nimrod Etten leur Asp 10 jr.(2008) Recurve
12 4c 666666 Bram Brom Alliance d'Amitie Ulvenhout Asp 10 jr.(2008) Recurve
13 5a 171355 Laura Wisse Vriendenkring Rijen 1035 Rijen Asp 10 jr.(2008) Recurve
14 5b 168732 Adeline putman Nimrod Etten-Leur Asp 10 jr.(2008) Recurve
  5c            
15 6b 170574 Jarno van Gorkum HBV Concordia 1094 Sint Oedenrode Asp 11 -12 jr. (2006-2007) Recurve
16 6a 172963 Nele Bakker Alliance d'Amitié Ulvenhout Asp 11 -12 jr. (2006-2007) Recurve
17 6c 171521 Kimi Op de Weegh Alliance d'Amitié Ulvenhout Asp 11 -12 jr. (2006-2007) Recurve
18 7a 173666 Bas Vieveen De Hockedam Greup Asp 11 -12 jr. (2006-2007) Recurve
19 7b 166612 Roos Gosens de Zwartmikkers midelbeers Asp 11 -12 jr. (2006-2007) Recurve
20 7c 172545 Lara Harm HKS Zoetermeer Asp 11 -12 jr. (2006-2007) Recurve
21 8a 173318 Yara Bedaf Cocordia Florebith Oudenbosch Asp 11 -12 jr. (2006-2007) Recurve
22 8b 171468 Arlon Staffeleu Concordia Florebith Oudenbosch Asp 11 -12 jr. (2006-2007) Recurve
  8c            
23 9a 171467 Kim Lazaroms Concordia Florebith Oudenbosch Cadetten 13-14 jr. (2004-2005 Hout/BB/IB
24 9b 168035 Christian van Haperen Allinace d'Amitié Ulvenhout Cadetten 13-14 jr. (2004-2005 Recurve
25 9c 167635 Kas Slaghekke Allinace d'Amitié Ulvenhout Cadetten 13-14 jr. (2004-2005 Recurve
26 10a 167687 Niels van Erk Allinace d'Amitié Ulvenhout Cadetten 13-14 jr. (2004-2005 Recurve
27 10b 172962 Bloem Aerts Allinace d'Amitié Ulvenhout Cadetten 13-14 jr. (2004-2005 Recurve
28 10c 169410 Gerben Bijkerk Robin Hood Steenwijk Cadetten 13-14 jr. (2004-2005 Recurve
29 11a 171520 Koen Nonnekes Alliance d'amitié Ulvenhout Cadetten 13-14 jr. (2004-2005 Recurve
30 11b 173799 Alex Vermeulen Concoerdia Florebith Oudenbosch Cadetten 13-14 jr. (2004-2005 Recurve
31 11c 171112 Sanne Wisse Vriendenkring Rijen 1035 Rijen Cadetten 13-14 jr. (2004-2005) Compound
32 12a 173750 Kevin Verbeek Frederik hendrik Delft Cadetten 13-14 jr. (2004-2005) Recurve
33 12b 169495 Amy Tarling Alliance d'Amitié Ulvenhout Cadetten 13-14 jr. (2004-2005) Recurve
34 12c 164005 Davy de Wilde Nimrod Etten-Leur Cadetten 13-14 jr. (2004-2005) Recurve
35 13c 172967 Arwen Alliance d’ amitie Ulvenhout Cadetten 13-14 jr. (2004-2005) Recurve
36 13b 164818 Melle Spanjers de Zwartmikkers middelbeers Cadetten 15-16 jr. (2002-2003) Hout/BB/IB
37 13a 169323 Jarno Jansen Concordia Sint Oedenrode Cadetten 15-16 jr. (2002-2003) Recurve
38 14a 170134 Lisa Römgens Alliance d’Amite. Ulvenhout Cadetten 15-16 jr. (2002-2003) Recurve
39 14b 163903 Jan van Dorst Alliance d’Amitié Ulvenhout Cadetten 15-16 jr. (2002-2003) Recurve
40 14c 172181 Noa Parmaksiz Alliance d’Amité Breda Cadetten 15-16 jr. (2002-2003) Recurve
41 15a 168586 Maarten Deliën de Zwartmikkers middelbeers Cadetten 15-16 jr. (2002-2003) Recurve
42 15b 164473 Niels Elst Concordia Florebith Oudenbosch Cadetten 15-16 jr. (2002-2003) Recurve
43 15c 164472 Robert Rommens Concordia Florebith Oudenbosch Cadetten 15-16 jr. (2002-2003) Recurve
44 16a 169549 Eline de Groot Alliance d'amité Ulvenhout Junioren 17-20 jr. (1999-2000-20001 Recurve
45 16b 172966 Nemo Lodewikus Alliance d’Amité Ulvenhout Junioren 17-20 jr. (1999-2000-20001 Recurve
46 16c 160949 Ronald Gijsen Nimrod Etten-Leur Junioren 17-20 jr. (1999-2000-2001) Recurve

Hier aanmelden
 
 
Uitslagen Jeugd Regio Competitie 2019
 
 
Wedstrijden in Ulvenhout
 
 
Terug naar boven