Ulvenhoutse Ronde-uitslagen zondag 17 juni 2018

  naam vereniging plaats 1e
36p
x 10 x 9 2e
36p
x 10 x9 Totaal X 10 X 9
Compound Masters
1 Jan van Dam GoJa schutters Culemborg 332 11 23 331 8 27 663 19 50
2 Hedwig Roest Gravin Jacoba van Beieren Gouda 324 3 30 329 9 23 653 12 53
3 Ton Jacobs Ons Genoegen Ysselsteyn 316 3 23 318 6 26 634 9 49
4 Fred de Rooij Alliance d'Amitié Ulvenhout 321 4 25 312 10 13 633 14 38
5 Thea Jacobs Ons Genoegen Ysselsteyn 309 3 19 320 4 27 629 7 46
Compound Senioren
1 Patrick de Visser Gravin Jacoba van Beieren Gouda 333 9 27 335 12 23 668 21 50
2 Marco Veld Alliance d'Amitié Ulvenhout 326 7 25 326 7 24 652 14 49
3 Vincent Mulder GoJa schutters Culemborg 323 4 28 327 6 28 650 10 56
Compound Veteranen
1 Ton van Gestel Alliance d'Amitié Ulvenhout 333 13 20 334 13 21 667 26 41
2 Harry Koot Alliance d'Amitié Ulvenhout 325 7 23 320 6 24 645 13 47
3 Piet Snel Gravin Jacoba van Beieren Gouda 310 6 21 332 12 21 642 18 42
4 Maria Veerman GoJa schutters Culemborg 285 2 15 315 5 25 600 7 40
Hout/BB
1 Thon de Bruin Gravin Jacoba van Beieren Gouda 272 4 7 263 4 5 535 8 12
2 Nico van der Boom Artemis 79 Utrecht 224 2 4 246 1 7 470 3 11
3 Robert Wallenburg HSH Hilversum 203 2 2 186 1 1 389 3 3
4 Ronald Koster Gravin Jacoba van Beieren Gouda 173 0 3 161 2 1 334 2 4
5 Willem Blom Gravin Jacoba van Beieren Gouda 180 3 1 153 1 1 333 4 2
Recurve Aspiranten
1 Koen Nonnekes Alliance d'Amitié Ulvenhout 257 3 2 280 9 4 537 12 6
2 Amy Tarling Alliance d'Amitié Ulvenhout 167 0 0 207 4 2 374 4 2
3 Bloem Aerts Alliance d'Amitié Ulvenhout 130 1 0 166 3 3 296 4 3
4 Joey Plaizier Alliance d'Amitié Ulvenhout 169 2 2 109 0 0 278 2 2
5 Nele Bakker Alliance d'Amitié Ulvenhout 54 0 1 44 0 0 98 0 1
Recurve Cadet
1 Max van Dijk EMM Riel 298 6 13 293 2 11 591 8 24
2 Hessel Vos Robin Hood Steenwijk 294 5 12 296 5 10 590 10 22
3 Lucas Langendoen L'Union Fait La Force Roosendaal 301 7 14 282 5 13 583 12 27
4 Sem Nous EWE Zundert 230 2 4 223 0 3 453 2 7
5 Anne Kruijswijk Alliance d'Amitié Ulvenhout 204 0 5 225 0 3 429 0 8
6 Tom Holewijn HSH Hilversum 171 0 3 163 0 1 334 0 4
7 Arwen Snijders Alliance d'Amitié Ulvenhout 75 0 2 209 0 0 284 0 2
Recurve Junioren
1 Bryan Voskamp Odyseuss Dordrecht 326 11 18 327 14 14 653 25 32
2 Ester Zandberg Robin Hood Steenwijk 319 11 15 297 7 12 616 18 27
3 Anasha Hancox Robin Hood Steenwijk 271 3 8 289 5 10 560 8 18
4 Davey de Heer Odyseuss Dordrecht 274 2 7 272 6 3 546 8 10
Recurve Masters
1 Frank van Dijk EMM Riel 306 9 11 336 19 11 642 28 22
2 Jan Knobel Alliance d'Amitié Ulvenhout 325 11 14 308 4 16 633 15 30
3 Herman Carlebur Houts Wevaren Mierlo 311 7 15 314 9 17 625 16 32
4 Marco Hollebrandse Artemis 79 Utrecht 308 12 10 301 7 10 609 19 20
5 Ronald Langereis VZOD-Zeelst Veldhoven 294 7 0 288 3 11 582 10 11
6 Romuald Wiszmunski EMM Riel 271 1 5 302 8 11 573 9 16
7 Harold Dakkus HSH Hilversum 282 4 7 291 7 13 573 11 20
8 Marcel Wagemakers Breda Archery Breda 286 6 9 281 5 8 567 11 17
9 Danny van Ginneke Alliance d'Amitié Ulvenhout 304 5 14 259 1 10 563 6 24
10 Jan Griffioen GoJa schutters Culemborg 265 6 7 277 3 9 542 9 16
11 Anne van Slingerland Reineveld Delft 262 2 3 267 5 3 529 7 6
12 Anneke Meyer Alliance d'Amitié Ulvenhout 233 2 3 196 1 2 429 3 5
13 Arian Nieweg HSH Hilversum 198 2 2 219 5 0 417 7 2
Recurve Senioren
1 Marc vd Wijngaard Alliance d'Amitié Ulvenhout 325 14 11 335 16 16 660 30 27
2 Rick Lugers Agon Sagitta Emmen 331 17 13 324 11 19 655 28 32
3 Igor Minkenberg Vriendenkring Rijen 319 11 14 304 5 14 623 16 28
4 Ivo Wasser Gravin Jacoba van Beieren Gouda 307 4 17 304 7 13 611 11 30
5 Richard Meulemans Alliance d'Amitié Ulvenhout 312 10 9 296 5 12 608 15 21
6 Eddie Kempe Alliance d'Amitié Ulvenhout 306 8 15 300 5 14 606 13 29
7 Bryan Oosthoek Odyseuss Dordrecht 300 7 9 303 5 14 603 12 23
8 Marco Klomp HSH Hilversum 285 4 9 306 4 17 591 8 26
9 David van Slingerland Reineveld Delft 292 3 11 294 6 9 586 9 20
10 Jan-Paul Honders HSH Hilversum 293 9 11 293 5 9 586 14 20
11 Henri Bouter Odyseuss Dordrecht 272 1 9 310 5 17 582 6 26
12 Richard Pries Robin Hood Steenwijk 284 7 7 295 6 10 579 13 17
13 Berry Dakkus HSH Hilversum 290 10 7 276 4 13 566 14 20
14 Stefan Nonnekes Alliance d'Amitié Ulvenhout 275 5 8 267 3 5 542 8 13
15 Liesbeth Kruijswijk Alliance d'Amitié Ulvenhout 271 4 8 259 1 10 530 5 18
16 Wim van Erk Alliance d'Amitié Ulvenhout 252 2 9 270 2 7 522 4 16
17 Kees Nous EWE Zundert 273 5 9 245 1 9 518 6 18
18 Kelly Hagoort Alliance d'Amitié Ulvenhout 237 2 2 279 0 4 516 2 6
19 Debby Blom GoJa schutters Culemborg 260 5 9 238 2 10 498 7 19
20 Arjan Plazier Alliance d'Amitié Ulvenhout 254 3 6 223 2 4 477 5 10
21 Dylan Griffioen GoJa schutters Culemborg 181 1 1 179 0 1 360 1 2
Recurve Veteranen
1 Jan Wezel Saense Handboog Skutters Zaandam 305 9 2 321 8 6 626 17 8
2 Dik Meijers Odyseuss Dordrecht 300 6 14 294 3 11 594 9 25
3 Gon Hartsuiker GoJa schutters Culemborg 288 9 7 294 7 13 582 16 20
4 Leen Kool Odyseuss Dordrecht 286 5 5 276 2 12 562 7 17
5 Hennie v d Sloot Gravin Jacoba van Beieren Gouda 275 4 9 276 4 8 551 8 17
6 Hans Kruitwagen Alliance d'Amitié Ulvenhout 265 2 11 279 5 9 544 7 20
7 Anja Schuring Alliance d'Amitié Ulvenhout 263 4 5 240 1 5 503 5 10
8 Jaap Kalf GoJa schutters Culemborg 244 0 5 228 0 5 472 0 10

ulvenhoutse ronde 2018-uitslagen.pdf


Wedstrijden in Ulvenhout



Terug naar boven